Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Устаткування для зважування та етикетування

Наша компанія спеціалізується на постачанні промислових та комерційних ваг і етикетувальників, які призначені для зважування і нанесення даних та етикеток як у ручному, так і у автоматичному режимах.

Ми пропонуємо різноманітне обладнання для зважування та етикетування, яке відповідає потребам як магазинів та закладів громадського харчування, так і підприємств з переробки харчової продукції. Наш асортимент включає в себе як ручні, так і автоматизовані рішення, що допоможуть оптимізувати процес зважування і етикетування, забезпечуючи ефективну роботу і точні результати.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Устаткування для для пакування, етикетування, та контролю:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону