Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Холодильні агрегати, ККБ, чилери

Наша компанія виробляє та реалізує холодильні установки різної потужності з використанням гвинтових та поршневих компресорів, а також спіральних компресорів.

Холодильные агрегаты, ККБ, чиллеры

Агрегати холодильних камер

 • Є виносною холодильною установкою і відрізняються потужністю і комплектацією, можуть бути як у корпусі, так і відкритого типу, зібрані на окремій рамі, до складу якої входять: компресор, конденсатор, ресивер та інші холодильні комплектуючі.

Агрегати центрального холодопостачання

 • Є холодильною установкою до якої підключається різні холодильні споживачі. Як правило, це багатокомпресорна станція з регульованою продуктивністю.
 • Основними перевагами систем центрального холодопостачання є те, що конденсатор та холодильна станція винесені за межі приміщення, торгового залу, що відводить тепло та шум.
 • При такій компанії легко реалізувати рекуперацію тепла від холодильної станції, яку можна використовувати для підігріву води та обігріву приміщення.

ККБ для вентиляції

 • Компресорно-конденсаторний блок (ККБ) – це агрегат, що підключається до випарників систем вентиляції припливів і систем центрального кондиціонування.
 • Компресорно-конденсаторний агрегат за принципом дії є зовнішнім блоком спліт-системи та відповідає за підготовку рідкого холодоагенту, а далі передачі його у випарник. ККБ є частиною системи вентиляції, що формально називають зовнішніми блоками. Підключаються (ККБ) до охолоджувачів припливних вентиляційних установок або канальних кондиціонерів.

Чилер

 • Чилер є установкою з охолодження рідини, яка використовується в системах холодопостачання будівель, промислових установок та інших холодноспоживачів.
 • Як теплоносій можуть виступати різні рідини, такі як вода, а також розчини етиленгліколю, хлориду кальцію та інших речовин.
 • Також чилер може працювати у режимі теплового насоса для обігріву приміщень, підлог тощо.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Холодильні агрегати, ККБ та чилери від BMSERVICE 

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для шокової заморозки:

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону

  Разгорнути