Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Транскритична Co2 система

Компанія BMSERVICE – одна з перших компаній в Україні, яка реалізує проекти холодопостачання на C2 (R744). Фахівці нашої компанії кваліфікуються на проектуванні та монтажі транскритичної бустерної установки, яка передбачає процес паралельного стиснення та має спеціальний ежектор для посилення процесу. Ми пропонуємо ефективну та економічну холодильну систему з великою потужністю та швидкістю заморозки.

Зв’яжіться з нами по телефону або заповніть форму на нашому сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання та підготуємо для вас найкращу пропозицію.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Транскритична Cо2 система від BMSERVICE 

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень в секторі промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути