Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Варильні камери та камери для запікання

Конфігурація промислової коптильні пропонується в трьох варіантах – високопродуктивна установка для варіння, термообробки, запікання та смаження при температурі до 300°C, також установки для сушіння, варіння та запікання без димогенератора і установки для приготування на пару.

≫ Універсальні промислові коптильні

≫ Універсальні комерційні коптильні

≫ Камери розморожування

≫ Камери мікроклімату та дозрівання

≫ Камери для інтенсивного охолодження

≫ Камери для розморожування

≫ Димогенератори

Конфігурація універсальної промислової коптильні пропонується в декількох варіантах:

Високопродуктивна установка для варіння, термообробки, запікання та смаження при температурі до 300°C – вона працює за унікальним принципом циркуляції повітря з поперечним потоком від REICH, який гарантує найвищу продуктивність та коротку тривалість циклу за оптимальної якості готової продукції. Він розроблений спеціально для продуктів, обробка яких ведеться у гастроємностях або на решітках.

Установки для сушіння, варіння та запікання без димогенератора – це установки для сушіння, варіння та запікання без димогенератора. Вони працюють з вертикальною подачею повітря і дуже добре підходять для вертикально підвішених продуктів, а при грамотному завантаженні і для продуктів у горизонтальному положенні. Установки можуть поставлятися в різних типорозмірах, місткістю від 1 до 14 візків, з однорядним або дворядним завантаженням.

Установки для приготування на пару – це установки для приготування на пару. Вони працюють з вертикальною подачею повітря і дуже добре підходять для продуктів у вертикальному та горизонтальному положенні. Установки KK можуть поставлятися в будь-яких типорозмірах, місткістю від 1 до 14 візків, з однорядним або дворядним завантаженням.

 

Високопродуктивна установка для варіння, термообробки, запікання та смаження

Спеціально для продуктів, обробка яких ведеться у гастроємностях або на решітках, також в ній можлива і оптимальна обробка продуктів у вертикальному положенні. Різноманітність доступних технологічних процесів робить цю установку оптимальною заміною класичних пароконвектоматів для промислових масштабів.

Переваги: температурні процеси до 300°C; горизонтальна течія повітряних потоків, оптимальна для «лежачих» продуктів; до 35 рівнів у завантажувальному візку; система поворотних клапанів для руху повітря зліва направо та навпаки; абсолютний рівномірний потік на всьому перерізі повітроподаючої стіни; щільний вплив на продукт; інтегроване відсікання крапель з повітряного потоку.

Установки для сушіння, варіння та запікання (без димогенератора)

Можливості їх застосування простягаються від підрум’янювання, сушіння, варіння, обробки гарячим повітрям та смаження до запікання. Може поставлятися з відповідним спеціальним обладнанням для дозрівання або високотемпературного запікання та охолодження приготовлених продуктів. Мають інтегровану повністю автоматизовану систему безрозбірного очищення.

Переваги: підвищений обсяг повітря; короткі, енергозберігаючі процеси; найвищу рівномірність; високий обсяг завантаження; міцнозварені модулі камери; високоякісна сталь марки 1.4301; повна ізоляція мінеральними матеріалами; незначна ширина та висота модулів камери.

Установки для приготування на пару

Можливості їх застосування виходять далеко за рамки одного лише варіння. Камера може бути оснащена душем, що охолоджує, і виконувати безпосереднє охолодження приготовлених продуктів. Є інтегрована, повністю автоматизована система безрозбірного очищення. Інші опції оснащення гарантують, що Ви можете створити конфігурацію установки у точній відповідності до специфіки Ваших завдань.

Переваги: ексклюзивні циркуляційні вентилятори; короткі, енергозберігаючі процеси; найбільша рівномірність; Високий обсяг завантаження; міцнозварені модулі камери; високоякісна сталь марки 1.4301; повна ізоляція мінеральними матеріалами; незначна ширина та висота модулів камери.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону