Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Професійний монтаж холодильного обладнання

Ми пропонуємо послуги з установки і монтажу холодильного обладнання. Наша команда має великий досвід і знання, щоб гарантувати професійну і якісну роботу. Ми розуміємо важливість правильного монтажу, оскільки це впливає на ефективність і тривалість роботи обладнання.

Оберіть BMSERVICE для монтажу холодильного обладнання і переконайтеся у нашій високій кваліфікації та надійності. Ми гарантуємо вам якісне обслуговування і задоволення від нашої роботи.

монтаж холодильного обладнання

Якщо вам потрібно встановити комплекс пристроїв та агрегатів для зберігання, охолодження та заморожування продукції, звертайтесь до нас.

Ми готові допомогти з такими рішеннями:


≫ холодильні агрегати;

≫ повітроохолоджувачі;
≫ компресорні станції;
≫ конденсатори;
≫ щити керування;
≫ багато іншого.

Наша команда експертів з радістю надасть вам необхідну підтримку та забезпечить якісний монтаж обладнання. Залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте нам – ми готові реалізувати ваші проєкти в найкращому вигляді.

Ми приділяємо особливу увагу кожному проєкту, забезпечуючи індивідуальні рішення та комплекс послуг. Ми розуміємо, що обладнання різних виробників має свої особливості, тому уважно вивчаємо ці особливості та враховуємо їх під час монтажу. Наша мета – забезпечити стабільну та безвідмовну роботу вашої техніки. Кожен клієнт має для нас велике значення, тому ми довіряємо монтаж промислового холодильного обладнання лише кваліфікованим фахівцям. Ми приділяємо особливу увагу відбору персоналу для наших сервісних бригад, оскільки якість і швидкість виконання робіт залежить від їхньої кваліфікації. Ми розуміємо важливість цього аспекту та враховуємо його в роботі.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Монтаж холодильного обладнання від BMSERVICE 

≫ Ми чітко дотримуємось термінів виконання робіт.
≫ Надаємо гарантію на монтаж протягом 10 років.
≫ Маємо необхідну дозвільну документацію.
≫ Виконуємо роботи відповідно до укладеного контракту.
≫ Використовуємо сертифікований інструмент.
≫ Забезпечуємо виклик бригади у будь-який час доби.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути