Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Стрічкові лінії сушки

Комплектація та характеристики лінії залежить від продукту, технологічного процесу та типу продукції. Залежно віл технологічного процессу та продукту, ми запропонуємо вам найбільш оптимальний комплект лінії сушіння фруктів, овочів чи ягід.

Стрічкова лінія сушки

Стрічкова сушарка використовує середню та низьку температуру для сушіння. Вона підходить для таких продуктів, як: фрукти, сушені овочі, крупи, морепродукти, м’ясні продукти, спеції та інше. Після сушіння початковий колір, форма та вміст поживних речовин фруктів повністю зберігаються.

Стрічкова сушарка широко використовується для нагрівання та осушення сировини та продуктів у фармацевтичній, хімічній, харчовій, легкій та важкій промисловості. Особливо для переробки фруктів та овочів. Саме така машина дозволяє максимально автоматизувати процеси вашого виробництва.

Принцип роботи стрічкової лінії сушіння

Матеріали рівномірно подаються на сітчасту стрічку. У сітчастому ремені зазвичай використовується дротяна сітка з нержавіючої сталі. Сушарка складається з кількох агрегатів. Для кожного агрегату гаряче повітря циркулює окремо. Деяка кількість відпрацьованого газу викидається за допомогою спеціального вентилятора для видалення вологи. Відпрацьований газ контролюється через регулюючий клапан. Гаряче повітря проходить через покриту матеріалом сітку-стрічку згори донизу або знизу догори, тим самим завершуючи процес тепломасообміну. Цей процес спричинить видалення води з продукту.

Сітчастий ремінь рухається повільно, швидкість руху можна регулювати. Готова продукція після сушіння безперервно потрапляє до збірки. Агрегати з верхньою та нижньою циркуляцією можуть бути обладнані відповідно до вимог технологічного процесу та побажань замовника.

Багатошарова стрічкова сушарка є сушильним обладнанням безперервної дії для серійного виробництва. Підходить для великосерійного виробництва важко висихаючих продуктів з низькою швидкістю сушіння. Обладнання має компактну конструкцію, займає невелику площу, просте в експлуатації та зручне в обслуговуванні.

Застосування сировини

Підходить для: червоні фініки, дині, овочі, манго, яблука, ананаси, полуниця, лимонні чіпси, бананові чіпси і т.д.

Стрічкова сушарка є сушильним обладнанням безперервної дії для серійного виробництва. Він особливо підходить для матеріалів, температура яких не може бути високою. Перевагами цієї серії сушарок є висока швидкість сушіння, висока інтенсивність випаровування та гарна якість продукції.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

≫ Холодильне та теплове устаткування

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути