Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Енергоаудит підприємства

Системи холодопостачання, залежно від галузі, можуть споживати до 90% електроенергії від загального споживання підприємства. Для більшості виробництв, що використовують штучний холод у технологічних процесах, найважливішим завданням є забезпечення стабільної роботи системи холодопостачання. Якщо робота системи холодопостачання відповідає критеріям технологічних процесів (стабільна температура холодоносія при змінних навантаженнях), то вважається, що холодильна установка виконує своє функціональне призначення.

Энергоаудит промышленного предприятия

Енергетичний аудит підприємства

Для оцінки ефективності роботи систем холодопостачання, фахівці нашої компанії проводять енергоаудит промислових підприємств – це масштабне технічне обстеження холодильних систем з діагностикою показників роботи основних та допоміжних систем, а також термографічний аналіз, для виявлення витоку в холодильних та морозильних камерах. Перш ніж замовляти модернізацію технологічного та холодильного обладнання, скористайтесь послугами з оцінки ефективності роботи обладнання. Фахівці BMSERVICE готові виконати енергоаудит підприємства та запропонувати вам оптимальні ціни на обстеження та модернізацію промислових холодильних систем.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону

  Ціна енергоадудиту залежить від обсягів проведеної роботи та застосування спеціальної апаратури у процесі обстеження потужностей виробництва. Завдяки цьому можлива якісна цільова програма для покращення показників, над складанням якої працюють спеціалісти. Компанія BMSERVICE займається енергоаудитом великих підприємств та є лідером на ринку послуг щодо покращення ефективності роботи бізнесу. Професіонали не лише складають деталізовану документацію для покращення роботи, але й пропонують оптимальні рішення для швидкої оптимізації з якісним результатом.

  Розгорнути

  Енергоаудит підприємства та систем холодопостачання

  Власникам бізнесу важливим є підвищення ефективності роботи обладнання поряд з низькими енерговитратами та економією ресурсів. Більшість компаній вже скористалися цією технологією і змогли помітно збільшити показники активності за мінімальних витрат на поліпшення обладнання. Підприємці використовують різні технології, щоб досягти зниження витрат електрики та зменшити витрати на опалення. Але самостійно складно помітити всі робочі нюанси та побачити неполадки, тому енергоаудит системи холодопостачання допоможе вирішити це питання та позбутися непотрібних витрат у роботі підприємства.

  Ретельна перевірка, детальний аналіз промислових етапів, складання висновків та пропозиція можливих рішень – ключові елементи в енергоаудиті. Команда компанії BMSERVICE проводить ретельний аналіз холодильних систем з подальшим діагностуванням показників роботи не лише основного, а й додаткового обладнання, застосовуючи термографічний аналіз. Компанія надає послуги з професійної оцінки якості роботи обладнання. Розрахунки витрат допоможуть оптимізувати виробництво та впровадити нові технології для підвищення економності.

  Наша компанія не тільки виконує пошук проблеми, а й пропонує якісне рішення. Завдяки злагодженій роботі професіоналів керівництво підприємства за короткий термін зможе отримати аналіз якості роботи та рекомендації для покращення показників енергоефективності обладнання, що застосовується. 

  До спектру послуг належать:

  • аудит холодильного обладнання;

  Поетапне виконання процесу енергоаудиту систем холодопостачання

  Деталі обладнання впливають показники роботи всієї системи, зокрема і чинники енергоефективності. Неможливо підвищити рівень економії, ігноруючи окремі компоненти енергетичних систем. Проведення енергоаудиту складається з:

  • діагностики елементів обладнання та показників продуктивності системи;
  • дослідження ключових елементів;
  • аналізу процесу регулювання температурних показників – енергетичне обстеження підприємства допоможе знайти проблемні елементи у роботі устаткування та замінити їх;
  • огляд деталей теплових труб системи;
  • порівняння початкових та остаточних показників температурного режиму, який встановлений на підприємстві;
  • складання проекту діагностики з енергетичними та економічними обчисленнями;
  • складання звіту з енергетичного аудиту підприємства;

  Фахівці складають список рекомендацій для покращення економії. Впровадження нових технологій або використання покращених елементів обладнання допомагає якісно знизити витрати енергетичних ресурсів.

  Енергоаудит промислових підприємств виконує кілька завдань:

  • Діагностика дає можливість точно визначити фактори енергетичної ефективності та підвищити їхній рівень.
  • Становиться можливим зменшення споживання електроенергії за рахунок використання нових технологій та оптимізації елементів робочого обладнання.
  • Створюється спеціальний енергетичний паспорт об’єкта, в якому вказано потужність обладнання та додаткові рішення, які зможуть підвищити цей показник.

  Впровадження рекомендацій, що дає енергетичне обстеження промислових підприємств, допоможе суттєво зменшити витрати на роботу обладнання та підвищити фактори ефективності лінії.

  Елементи процедури енергоаудиту підприємства

  У процесі проведення аудиту важливим є застосування енергомоніторингу для точного відстеження показників споживання енергії підприємством. У процесі використовуються спеціальні прилади, що допомагає отримати точні вимірювання та провести роботу з покращення системи та зниження витрат. Енергетичне дослідження підприємства полягає у збиранні інформації з контрольних точок системи та детального вивчення документації.

  Фахівці повинні ознайомитися з нормативними та керівними документами, інструкціями та правилами, встановленими на робочих місцях. Можуть проводитися додаткові опитування чи анкетування працівників з виробництва визначення рівня споживання електричної енергії. Далі виконуються розрахунки щодо ефективності впровадження порад та рекомендацій. Керівництво підприємства має орієнтуватися, який період часу можна поліпшити ефективність системи. Проведений енергоаудит підприємства відображається у докладному звіті.

  Ключові цілі проведення енергоаудиту

  Енергоаудит підприємства дозволяє вирішити одразу кілька проблемних факторів, що знижують ефективність роботи. 

  Цілі процедури такі:

  • Аналіз та виявлення джерел, які впливають на витрати електрики та створюють великі втрати. Фахівці пропонують варіанти рішення у оптимально короткі терміни з мінімальними грошовими витратами.
  • Виявлення джерел підвищеної енергоефективності. Це важливо для подальшої процедури оптимізації та модернізації системи.
  • Системне обладнання на підприємстві має потенціал для покращення роботи та підвищення потужності ліній, тому команда працює над пошуком цього фактора.