Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лінії розморожування риби

Призначений для контрольованого розморожування замороженої риби, головоногих молюсків або ракоподібних шляхом занурення в морську або прісну воду за заданої температури.

Умови процесу: температура та швидкість рециркуляції води, барботування повітря підбираються та контролюються так, щоб зберегти якість риби, не допускаючи як денатурації білків через надмірну температуру води, так і втрат ваги продукту через надмірне перемішування. Таким чином, зберігаються органолептичні показники продукту.

Принцип дії лінії розморожування риби

 • Блоки або шматки замороженого продукту поміщають у бак дефростатора і розморожують протягом певного періоду часу, який залежатиме від розміру шматків продукту, а також розмірів та ваги замороженого блоку.
 • Устаткування оснащене мішалками з пропелерами для рециркуляції води та гомогенізації її температури, а також повітродувкою для перемішування продукту, щоб усі шматки розморожувалися поступово та однаковим чином.
 • Заморожена риба плаває, але при розморожуванні її щільність змінюється і вона опускається на дно чана. Рух води переносить її в зону обладнання, де розташований конвеєр, що витягує розморожену рибу з резервуару для продовження процесу переробки.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для рибопереробної промисловості:

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону

  Развернуть