Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Забій та первинна обробка худоби та птиці

Наша компанія пропонує повний спектр спеціального обладнання для м’ясопереробного виробництва, будь то первинна обробка і подальше пакування для продажу, чи повноцінна лінія переробки м’яса в готовий продукт або напівфабрикат.

Звернувшись в нашу компанію ви отримаєте вичерпну консультацію від наших фахівців, та отримаєте найоптимальнішу пропозицію для вашого виробництва з урахування усіх технологічних процесів та ваших побажань.

убой и первичная обработка туш свиней-min

Машини для первинної обробки туш худоби

Основним призначенням лінії є передзабійне утримання худоби та птиці, оглушення, ошпарювання, забій та система транспортування. Ці процедури здійснюються за допомогою різних машин та обладнання.

Передзабійне утримання худоби

При транспортуванні до місця забою тварини перебувають у стані сильного стресу. Для зняття нервової напруги у тварин використовуються бокси для передзабійного утримання, в яких забезпечують тварин усім необхідним – водою, кормом тощо. Зона утримання розділена на коридори з воротами, що мають електричний або пневматичний пристрій відкриття. Ширина коридорів може регулюватися відповідно до вимог замовника.

Устаткування для оглушення свиней газом СО2

З боксів передзабійного утримання тварини потрапляють у спеціальний бокс, який опускається на глибину кількох метрів, де безпосередньо відбувається процес присиплення.
Потрапляючи у середу з СО2, тварина засинає на кілька хвилин, протягом яких відбувається подальше транспортування тварин на наступні етапи знекровлення та забою. Даний вид забою тварин є найгуманнішим і найпродуктивнішим з усіх, що є на даний момент.

Бокс оглушення ВРХ

Оглушення тварини проводиться у стаціонарному боксі за допомогою спеціального пістолета. Після оглушення піднімається бічна стінка, та тварина падає на приймальний стіл, розташований за боксом.

Обладнання для забою худоби та птиці

Для забою худоби такої як ВРХ або свині використовуються спеціальні апарати в які худоба переміщується по невеличких коридорах. Обладнання може передбачати ручний забій, напівавтоматичний, або це може бути повністю автоматизована машина.

Для забою птиці ми пропонуємо автоматизовані або напівавтоматичні конвеєри. Конвеєр для забою зазвичай передбачає одразу 4 етапи переробки – оглушення, забій, знекровлення та видалення пір’я. Спочатку птиця підвішується за кріплення до конвеєру по якому вона переміщується до камери оглушення, наступним етапом лінія переміщує птицю у камеру забою і далі до етапу знекровлення, після чого птиця потрапляє до камери ошпарювання в якій натиском подається вода та збиває пір’я з птиці.

Комбінований шпарильний чан

Існує два види ошпарки: горизонтальна та вертикальна. При горизонтальній тварини ошпарюються у шпарчарні при температурі 65-66⁰С. Як правило, продуктивність горизонтальної ошпарки становить до 100 голів на годину. Істотним недоліком даного типу ошпарки є заливання лівера та легень. До того ж, якщо одна з тварин була інфікована, то інфекція може передатися. З переваг даної системи можна виділити високу продуктивність, низьку вартість та суттєву економію електроенергії та води на виробництві.

Якщо говорити про вертикальну ошпарку, то до плюсів можна віднести високу продуктивність, високу гігієнічність та відсутність заливки лівера. З мінусів можна назвати вищу вартість порівняно з горизонтальною системою ошпарки, збільшену площу, яку займає машина, а також відносно високе споживання енергії та пари.

Система транспортування

Пропонуємо Вам рішення щодо транспортування продуктів переробки ВРХ, що збільшує продуктивність та помітно знижує потребу в ручній праці, тим самим мінімізує виробничі витрати на підприємстві. Високотехнологічна система, що отримала назву «Тайфун», здатна доставити продукти забою тварин у будь-яку точку підприємства, аж до вантажівки.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону