Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Аплікатор рідкого диму

Ці димогенератори через спеціальні форсунки подають аерозоль із конденсату рідкого диму. Вони є цікавою альтернативою класичним димогенераторам і дозволяють досягати порівняних результатів у плані аромату і кольору продукту.

Аплікатор рідкого диму – принцип роботи

У аплікаторах рідкого диму конденсат виходить з диму від необробленого дерева та очищається від небажаних домішок. Це забезпечує екологічність та чистоту виробництва. Весь процес протікає автоматично та точно регулюється системою керування обладнання, що гарантує стандартизовані результати.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону