Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Вакуумне сушіння

Наша компанія пропонує ряд високотехнологічних рішень для сушіння фруктів, овочів, ягоди, та м’яса ы риби.

Залежно від потреб вашого виробництва ви можете обрати вакуумну установку або  мікрохвильову піч з вакуумною сушкою, яка значно підвищує ефективність виробництва.

Вакуумне сушіння

Вакуумне сушіння має деякі відмінні характеристики, такі як більш висока швидкість сушіння, нижча температура сушіння та середовище обробки з дефіцитом кисню. Ці властивості корисні і допомагають покращити якість та харчову цінність сушених фруктів та овочів, тому використовувався для сушіння ряду фруктів/овочів.

Вакуумне сушіння концептуально є ідеальним методом сушіння термічно та/або чутливих до кисню продуктів (таких як фрукти та овочі) завдяки перевазі видалення вологи при низьких температурах та мінімізації можливості реакцій окиснення. Кінетику та ефективність сушіння фруктів та овочів при вакуумному сушінні можна покращити, поєднуючи мікрохвильову потужність з вакуумною сушкою.

Технологія вакуумного сушіння може використовуватися для сушіння фруктів та овочів, м’яса, морепродуктів та риби, спецій, продуктів швидкого приготування, різних делікатесів тощо.

Мікрохвильова вакуумна сушарка

Мікрохвильове вакуумне сушильне обладнання – це новий тип обладнання для застосування мікрохвильової енергії, що поєднує в собі технологію мікрохвильової енергії та вакуумну технологію. Він має ряд переваг мікрохвильового та вакуумного сушіння, а також долає недоліки звичайного циклу вакуумного сушіння та низьку ефективність. У процесі сушіння ефективність роботи може бути підвищена в 4-10 разів, порівняно з традиційним методом.

Мікрохвильове вакуумне сушильне обладнання є комплексним високотехнологічним обладнанням, що поєднує в собі технологію застосування мікрохвильової енергії і технологію вакуумного сушіння, технологію конденсації та осушення. В основному використовується для низькотемпературного сушіння фруктів, овочів, продуктів харчування тощо.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Развернуть