Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Тунель шокової заморозки

Тунельна камера шокового заморожування незамінне обладнанням для підприємств харчової промисловості з потоковим процесом виробництва напівфабрикатів і продуктів, що швидко псуються. За допомогою даного обладнання можна здійснити глибоке заморожування великого об’єму продукту, температура зазвичай становить -35°C, процес займає від 30 до 240 хвилин, в залежності від продукту і початкової температури.

Камера шоковой заморозки туннельного типа

Тунельна камера шокової заморозки

У тунельних морозильних камерах продукт знаходиться на піддонах візків, вивантаження та завантаження яких здійснюється вручну. Час заморожування однієї партії залежить від виду продукту та місткості камери.

Процес заморожування в скороморозильному тунелі

Відбувається за допомогою інтенсивного протягу повітря через продукт в камері з температурою від -18°С і до -40°С. Стандартом вважається -35°С, а в особливих випадках може становити навіть -65°С.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Тунельна камера шокової заморозки

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для шокової заморозки:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Развернуть