Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Вакуумні масажери для м’яса

Вакуумний масажер для м’ясної промисловості застосовується для виготовлення напівфабрикатів, солінь та копченостей.

Пристрій є великим барабаном, в якому ретельно перемішуються шматки продуктів. За рахунок створення вакуумного середовища та збалансованого механічного впливу м’ясні волокна ефективно просочуються розсолом, а також різними спеціями. Розм’якшення тканин призводить до прискорення та покращення біохімічних реакцій.

вакуумный массажер для мяса

Використання вакуумних масажерів для м’яса

Масажер для м’яса використовується на м’ясопереробних заводах для маринування та перемішування харчової продукції, що отримується з яловичини, свинини та птахів.
Цей етап відбувається при засолюванні обумовлених продуктів з урахуванням повного вакумування. Процедура перемішування м’ясних шматків виконується рівномірними рухами обертового барабана.

Вакуумне середовище в такому обладнанні позитивно впливає на готування м’яса, оскільки воно якісно просочується розсолом та спеціями, при цьому не відбувається порушення білкових сполук та структури тканин. У результаті залишаються цілісні шматки м’яса, які смачно приготовлені, а й мають привабливий товарний вигляд.

Опціонально до вакуумного масажера може бути додана функція охолодження барабана з датчиком температури продукту. Вакуумний масажер для м’яса складається з барабана, який встановлений на жорстку та масивну раму. У барабані встановлено гвинтоподібні лопаті, які забезпечують м’яке каскадне перемішування м’ясної продукції. 

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону