Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Обладнання для миття туш худоби

Для миття тварин та їх туш у процесі обробки застосовують різні душові пристрої камерного та прохідного типу, а також миючі машини. 

Обладнання для миття може передбачати як камери мийки до убою, так і машини для миття туш та м’яса до і після первинної обробки.

Обладнання для миття та конфігурація лінії переробки обирається під ваш технологічний процесс виробництва для максимальної ефективності та економічності вашого бізнесу. 

Душові системи камерного типу (До забою)

Душові системи камерного типу призначені для миття тварин до забою – це приміщення з системою трубопроводів, яка передбачає подачу води з різних сторін. Такі камери зазвичай передбачають подачу води з усіх сторін камери, у тому числі на стелі та підлозі, для максимально ефективного миття.

Барабанна мийна машина (До та/або після первинної обробки)

Застосовується для миття туш тварин до та після знекровлення. Машина складається із двох каркасів. Машина складається с декількох каркасів, всередині кожного каркаса під кутом встановлений щітковий барабан. Над барабанами встановлені зрошувальні труби із форсунками, через які з водопровідної мережі подається вода для миття туш. Зовні барабани закриті кожухами. Барабани обертаються назустріч один одному, і при проходженні туші між щітками здійснюються миття та видалення механічних забруднень.

Миття та полірування туш (До та/або після первинної обробки)

Машини для миття та полірування туш призначені для підтримки туш у оптимальному гігієнічному стані. Оптимальне чищення забезпечується застосуванням гнучких скребків, що обертаються з правильно підібраною швидкістю. Бруд видаляється зі шкіри в машині для попереднього миття, що значно покращує процес ошпарювання і запобігає забрудненню води для ошпарювання. Відірвані волоски та волога видаляються зі шкіри тушки в машині для попереднього сушіння, що підвищує ефективність опалення. У полірувальній машині відбувається інтенсивне очищення поверхні шкіри. Комбінація горизонтально та вертикально розташованих роликів зі скребками забезпечує дуже ретельне очищення.

Полум’яна піч (Після попереднього миття)

У процесі остаточного чищення туші залишки щетини та шкіри випалюють у полум’яній печі. Печі можуть використовуватися для дезінфекції туш, тим самим значно збільшується термін її зберігання. Полум’яна піч складається із змішувальних газоповітряних колонок та пальників. Ці пальники згруповані таким чином, щоб забезпечити рівномірне опалювання туші характерної форми, та оптимізувати ефект опалення. Повітря для горіння нагнітається вентиляторами.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону