Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лінії калібрування та сортування заморожених овочів, фруктів і ягід

Лінія призначені для сортування та калібрування заморожених овочів, фруктів та ягоди. Лінії забезпечують сортування продуктів по вазі, кількості, розміру для подальшого транспортування до блоку пакування. 

≫ Калібратор роторний

≫ Вібраційний калібратор

≫ Калібратор стрічковий

≫ Оптичний сортувальник

Калібратор роторний для заморожених овочів, фруктів та ягоди

Роторний калібратор (барабанній), залежно від типу барабана, призначений для сортування заморожених фруктів, овочів та ягоди за величиною діаметра. Його також можна використовувати для свіжих або заморожених грибів, наприклад, печериць. 

Барабан та конструкція калібратора підбирається відповідно до продукту та технологічного процессу.

Діаметр перфорації барабану визначає розмір продукту, що сортується. Перфорація може бути різних розмірів, залежно від вимог замовника. Залежно від поточних потреб можна регулювати швидкість обертання барабана та кут його роботи.

Вібраційний калібратор овочів та фруктів

Вібраційний калібратор призначений для сортування грибів, овочів та фруктів на фракції. Розмір калібру регулюється встановленням змінних рівнів сит із відповідним чином підібраною перфорацією.

Вібраційний калібратор призначений для калібрування круглої продукції. Для досягнення максимальної продуктивності, калібратор слід завантажувати рівномірно по всій ширині.

Вібраційний калібратор може постачатися в вигляді цільного апарату, або складатися з окремих бункерів. Зазвичай конфігурація обладнання передбачає 2 або 3 сита для калібрування з відповідним чином підібраними зазорами.

Стрічковий калібратор для овочів, фруктів та ягоди

Калібратор призначений для круглих фруктів та овочів, а також для замороженої ягоди. Стрічковий сортувальник є рамною конструкцією де встановлені вібросіта. Переміщення та калібрування малини здійснюється за допомогою вібраторів, закріплених на верхній рамі з обох сторін.

Переміщаючись по стрічці, продукція потрапляє до осередків, що відповідають своєму розміру, осередки на лінії починаються від меншої до більшої. В залежності від бажаної кількості розмірів для калібрування, стрічкова лінія може мати різну кількість блоків з стрічками відповідного розміру.

Оптичний сортувальник заморожених фруктів та овочів

Оптична сортувальні машини можуть постачатися в різній конфігурації та функціоналом, що визначається типом продукту, та вашим технологічним процесом.

Оптичний сортувальник перевіряє продукт на конвеєрній стрічці. Установка призначена для перевірки сільськогосподарських харчових продуктів, цілих та різаних фруктів та овочів.

Сортувальник може передбачати наступні функції відбракування, а саме: за кольором, гнилі продукти, сторонні тіла навіть того ж кольору, що й гарний продукт. Далі продукт подається на стрічку для огляду. 

Система оснащена системою повітряного відбраковування за допомогою великої кількості клапанів, що видаляють відбракований продукт. Також система може мати дві системи відбраковування, які відрізняють непридатні дефекти від дефектів, що визначають продукти як другий сорт.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання овочів та фруктів:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону