Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Екологічні димогенератори

Це потужні димогенератори тління, призначені для роботи з зволоженою тирсою фракції 0,7-2,5 мм. Вони відрізняються особливим традиційним ароматом. Вони дуже добре підходять для змішування з іншими ароматизуючими коптильними матеріалами, наприклад, такими як ягоди ялівцю або деревина хвойних порід.

Екологічний димогенератор – принцип роботи

Димогенератор тління для роботи з тирсою генерує дим шляхом автоматичного, контрольованого тління тирси. Перед копченням тирсу зволожують. За допомогою системи керування установкою можна вибрати ступінь щільності диму (легкий, середній, інтенсивний). Залежно від смакових переваг можна використовувати різні сорти деревини, а також домішувати додаткові ароматичні речовини.

Оснащення екологічного димогенератора

Усі димогенератори тління оснащені превентивною системою безпеки. Це означає, що система керування установкою постійно контролює всі параметри безпеки та ще до досягнення критичних значень вживає відповідних заходів для відновлення безпечного робочого стану. При цьому система управління установкою постійно інформує користувача про поточний стан.

Установка представлена у вигляді моделей різного розміру.

Переваги димогенератора

 • Типовий традиційний аромат диму
 • Гарний, апетитний колір продукту
 • Висока щільність диму та короткий, делікатний технологічний цикл копчення
 • Превентивна система безпеки
 • Регулювання інтенсивності диму
 • Низька витрата деревини
 • Екологічний, у закритій системі
 • Повністю автоматичне керування

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону