Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Обладнання для усунення недоліків та контролю якості

Машини для контролю якості допомагають переробникам риби оптимізувати вихід продукції, якість, продуктивність та інші важливі фактори у всьому ланцюжку створення цінності продукту.

Сканер контролю якості

Для перевірки якості найефективніша машина – це сканер контролю якості, котрий перевіряє якість та придатність продукту. За необхідності такі машини можуть передбачати додаткові функції і сканувати колір філе, будь-який меланін і плями крові, а також дефекти обрізки, такі як черевна мембрана, черевна кістка або дефекти спини. 

Сканер контролю якості забезпечує набагато надійніші та стабільніші результати, ніж перевірка вручну, і дозволяє переробникам пропонувати рибні продукти без кісток найвищої якості. Удосконалена технологія забезпечує можливості виявлення кісток, які є безпрецедентними серед автоматичних систем виявлення.

Інспекційний стіл для лінії переробки риби

Інспекційні лінії та усунення недоліків доставляють філе на робочі станції, де оператори вручну видаляють природні дефекти та дефекти філе перед тим, як філе зважують і повертають назад у процес.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для рибопереробної промисловості:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону