Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Устаткування для копчення ягоди

Промислове копчення ягід є невід’ємною частиною для сучасних кулінарних трендів, надаючи виробам унікальних ароматів та смакових відтінків. Наша компанія постачає коптильні камери та димогенератори для комерційного та промислового копчення, а також все необхідне обладнання для подальшого пакування та зберігання заготовленої продукції.

Оборудование для копчения ягоды

Коптильні для ягоди

Для коптилен сам процес обробки продуктів дуже схожий, для копчення застосовують тріски, тирсу, гілочки та дерев’яні бруси, найчастіше фруктових та ягідних дерев.

Електричні коптильні

Сучасні електричні коптильні забезпечують зручність та точний контроль температури. Ідеальні для виробничих масштабів та гарантують стабільний результат.

Газові Коптильні

Промислові газові коптильні підходять для великих виробництв забезпечуючи ефективне копчення великих обсягів ягід.

Переваги промислового копчення ягід:

 • Унікальні аромати. Промислове копчення додає незрівнянні аромати, роблячи ягоди більш привабливими споживачам.
 • Подовження терміну зберігання. Процес копчення допомагає зменшити вологість та придушити розвиток мікроорганізмів, продовжуючи термін зберігання ягід.
 • Експерименти зі смаком. Промислове копчення надає кухарям та продуктовим дизайнерам можливість експериментувати зі смаками, створюючи унікальні продукти.

Застосування копченої ягоди:

 • Гастрономія та ресторанний бізнес. У ресторанах та кулінарії копчення ягоди стало секретним інгредієнтом для створення вишуканих десертів, соусів та закусок.
 • Виробництво закусок та снеків. Промислові підприємства з виробництва закусок та снеків успішно застосовують копчені ягоди для надання нових смакових якостей популярним продуктам.
 • Виробництво напоїв. У харчовій промисловості копчені ягоди використовуються для створення ароматизованих сиропів, настоїв та напоїв, надаючи їм унікальних смакових якостей.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Замовити обладнання для копчення ягоди

Промислове копчення ягід – це не тільки технологія, а й мистецтво, що дозволяє надати продуктам неповторний характер. Замовляючи обладнання від BMSERVICE ви отримаєте всі необхідні послуги починаючи з монтажу і до сервісного та гарантійного обслуговуванню обладнання.

Устаткування для переробки ягоди:

≫ Обладнання для охолодження ягід
≫ Обладнання для подачі та конвеєри
≫ Мийка та очищення ягід
≫ Калібрування та сортування ягоди
≫ Видалення плодоніжок та кісточок
≫ Шокова заморозка ягід
≫ Бланшувачі (Термообробка ягоди)
≫ Устаткування для сушіння ягоди
≫ Обладнання для копчення ягоди
≫ Обладнання для дозування та пакування
≫ Камери зберігання ягідної продукції

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону