Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Рішення для харчового виробництва та холодопостачання

Ми пропонуємо повний комплекс рішень та послуг в галузі промислового холодопостачання та систем рекуперації тепла, а також обладнання та комплексні лінії для переробки овочів, фруктів, ягоди, м’яса та риби.

Наша компанія має власний інженерний та проектні відділи, сервісну службу, та досвідчених і кваліфікованих спеціалістів. Наша команда має великий досвід і знання, щоб гарантувати професійну і якісну роботу.

Спиральные камеры шоковой заморозки

Промислове холодопостачання та шокова заморозка

Ми пропонуємо рішення та послуги в галузі промислового холоду, починаючи від проектування та завершуючи реалізацією і сервісним обслуговуванням. Серед наших рішень ми пропонуємо реалізацію овочесховищ, фруктосховищ, холодильні та морозильні камери для зберігання м’яса та риби, комплексні рішення холодопостачання для супермаркетів та торгівельних центрів, а також обладнання для шокової заморозки.

Ми знаходимося в авангарді технологічного прогресу і пропонуємо та рекомендуємо впровадження систем холодопостачання на CO2. Ці системи екологічні, та забезпечують значну економію енергії, у деяких випадках досягаючи зниження енергоспоживання на 25-40%

Холодильне та теплове устаткування

Наша компанія виробляє, постачає, монтує та обслуговує холодильне та теплове устаткування для комерції та промисловості. Завдяки власному проектному відділу ми розробляємо та реалізовуємо комплексні рішення для промислового кондиціонування, холодопостачання, рекуперації тепла, та теплопостачання для комерційних та промислових підприємств.

Серед обладнання для холодопостачання та для рекуперації тепла, ми пропонуємо: холодильні агрегати; компресорно-конденсаторні блоки; чилери; промислові теплові насоси для рекуперації тепла потужністю від 50 до 250 кВт; та прецизійні системи кондиціонування.

Промислові сушарки для сушіння овочів, фруктів, ягоди, м’яса та риби

Наша компанія постачає, монтує та обслуговує промислові та комерційні сушарки для різних типів харчової продукції.

Відповідно до типу продукту, його структури та показників інтенсивності вологообміну виділяють ряд способів сушіння. До них відносяться інфрачервона сушарка, мікрохвильова, конвекційна і конденсаційна (Дегідратори), сублімаційна (Ліофілізаційне сушіння), вакуумна та акустична сушка для харчової продукції.

Коптильні камери та димогенератори

Обладнання для гарячого або холодного копчення може постачатися як в вигляді готового виробу, так і виготовлятись індивідуально під ваше замовлення з подальшим монтуванням коптильної камери і її оснащенням для технологічних процесів на вашому виробництві.

Ми пропонуємо різноманітне обладнання для копчення м’яса, риби та іншої продукції, серед обладнання для термообробки ми пропонуємо комерційні та промислові камери копчення, камери варіння та запікання, камери з мікрокліматом для дозрівання і різні типи димогенераторів, у тому числі ми пропонуємо камери інтенсивного охолодження та камери для розморожування (камери дефростації)

Оборудование для промышленного копчения

Обладнання для пекарень

Наша компанія постачає сучасні технологічні рішення для пекарень та магазинів, пропонуючи комплекс рішень для виробництва хлібобулочних виробів.

Ми пропонуємо наступні рішення для пекарень: камери інтенсивного охолодження; камери заморожування; обладнання для шокової заморозки тіста та хлібобулочних виробів і напівфабрикатів; ферментаційні камери; камери зберігання та вистоювання.

Лінії переробки овочів та фруктів

Наша компанія BMSERVICE пропонує рішення в секторі переробки, заморозки та зберігання овочів та фруктів. 

Ми пропонуємо повноцінні лінії переробки плодоовочевої продукції та окремі машини для лінії переробки, такі як: мийні машини, та устаткування для чищення і полірування; лінії видалення вологи після мийки; машини для чищення овочів та фруктів; сортувальні машини для заморожених овочів, фруктів та ягоди; сортувальники свіжих овочів та фруктів; обладнання для нарізання та дроблення; камери сушіння овочів та фруктів; лінії пакування. Також ми виробляємо та постачаємо все необхідне холодильне та морозильне обладнання, та устаткування для шокової заморозки фруктів, овочів та ягоди.

Линии переработки овощей и фруктов
Линии переработки рыбы

Лінії переробки риби

Наша компанія пропонує рішення в секторі переробки риби починаючи від окремого устаткування завершуючи повноцінними лініями рибної переробки.

Ми постачаємо різноманітне обладнання для переробки риби, серед устаткування для лінії переробки риби ми пропонуємо: машина для миття риби; машини та лінії для сортування риби; Обладнання для чищення та обробки риби; машини для миття рибного філе; інспекційні лінії; машини для нарізання риби; обладнання для переробки; лінії охолодження, заморожування та розморожування риби і камери для зберігання риби та рибної продукції; обладнання для пакування і металодетектори та етикетувальні машини.

Лінії переробки м’яса

Ми пропонуємо повний спектр обладнання для переробки великої рогатої худоби, свиней, овець, птиці та іншої худоби.

Лінія переробки може складатися з різного обладнання, складова як і конфігурації обладнання залежать від потреб вашого виробництва. Для переробки м’яса ми пропонуємо: обладнання для забою та первинної обробки; устаткування для охолодження, шкіроз’ємні машини; машини для патрання; обладнання для миття туш; системи класифікації туш; машини для розрізання туші; лінії охолодження та заморозки м’яса; камери заморозки, дефростації та зберігання м’яса; обладнання для обвалки і жиловки; машини порційної нарізки; ін’єктори; вакуумні масажери; обладнання для переробки м’яса; обладнання для термообробки; дозатори та лінії пакування.

Линии переработки мяса

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Співпрацюючи з нами, ви можете скористатися професійно підготовленими проєктами, які дають низку переваг:

≫ кваліфікований вибір оптимального технологічного рішення;
≫ підвищення харчової безпеки;
≫ зниження втрат при зберіганні;
≫ підвищення конкурентоспроможності продукції;
≫ збільшення прибутковості;
≫ зниження енергетичних витрат на зберігання та переробку;
≫ надійність і довговічність холодильного обладнання.

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути