Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Машини для патрання туш худоби

Наша компанія постачає повний спектр обладнання для патрання, що дозволяє скоротити трудовитрати та підвищити якість. Обладнання для патрання може бути як автоматичне так і напівавтоматичне.

Для великих підприємств ми рекомендуємо автоматизоване обладнання, яке оптимізує процес вашого виробництва та не потребує ручної праці, в той час як для малих та середніх переробних підприємств ми рекомендуємо обрати конвеєрні лінії для патрання.

оборудование для потрошения птицы

Автоматичні системи патрання туш

Найскладнішими системи з забою та переробки м’яса є автоматична лінія патрання. Поряд із процесом відділення внутрішніх органів туш, що надходять з ліній забою, важливе значення має також якість цих органів (печінка, шлунок тощо). Порівняно з високопродуктивною лінією, що працює на високих оборотах, ручна робота є дуже трудомісткою та низько ефективною з точки зору продуктивності. Кожна машина та пристрій у всіх відділах цієї лінії здійснюють ефективну та швидку переробку однакового ступеня якості для всіх туш. Кожна машина у лінії має свої власні та функції. І кожна з них працює синхронно із конвеєром. Кожна машина в лінії для патрання може передбачати безліч варіантів конфігурацій та налаштувань, що відповідають різним видам птиці і худоби, їх вазі та розмірам туш.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону