Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Спіральний конвеєр шокової заморозки

Спіральні морозильні камери BMSERVICE ідеально підходять для заморожування, охолодження та підігріву якісних продуктів, таких як риба, креветки, м’ясо, птиця, ягоди, фрукти та овочі, а також макаронні вироби, сир, випічка та крупи. Всі наші спіральні системи BMSERVICE спроектовані таким чином, щоб мінімізувати витрати на кг обробленого продукту, забезпечити низьке споживання енергії та гарантувати максимальну продуктивність.

Спиральная шоковая заморозка

Технологія спірального шокового заморожування

Спіральна технологія BMSERVICE характеризується транспортуванням харчових продуктів навколо барабана, що обертається, на конвеєрній стрічці з використанням принципу швидкої і холодної циркуляції повітря, який тече горизонтально і прямує над продуктом. Наш унікальний та ефективний потік повітря забезпечує більш швидке заморожування, менше зневоднення продукту, а також більш високу якість та вихід продукції. Крім того, наші спіральні апарати можуть працювати з гарячими панірованими та смаженими продуктами протягом 144 годин без розморожування та послідовного розморожування. Це зводить до мінімуму зростання бактерій та підвищує безпеку харчових продуктів.

Спіральні морозильні камери

Спіральні морозильні камери мають компактну та відкриту конструкцію, що забезпечує простоту очищення та обслуговування, а також тривалий термін служби. Ми використовуємо тільки високоякісні компоненти з нержавіючої сталі, щоб відповідати навіть найсуворішим вимогам в експлуатації та запобігти появу корозії.

Виробництво та монтаж спірального конвеєра шокової заморозки

Для реалізації проєктів ми використовуємо обладнання та комплектуючі від відомих європейських та американських виробників, таких як Bitzer (Німеччина), Güntner (Німеччина), Danfoss (Данія), Carrier (США), Eliwell (Італія), Carel (Італія), ALFA (Швеція), Emerson (США), Thermofin (Німеччина), Schneider (Франція) та інших перевірених брендів. Ми надаємо пріоритет надійності та гарантуємо, що у вашій холодильній системі використовується лише високоякісне обладнання.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Спіральний конвеєр

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для шокової заморозки:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути