Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лінії переробки овочів та фруктів

Наша компанія BMSERVICE пропонує рішення в секторі переробки овочів та фруктів.

Проектування та реалізація проектів для переробки овочів та фруктів.

Лінію переробки овочів можна спроектувати та налаштувати відповідно до вимог процесу, типів продукту, потужності обробки, площі цеху, обладнання та специфікацій.
Залежно від завдань вашого виробництва та технологічних процесів, ми розробимо проект, підберемо оптимальний комплект обладнання та проведемо всі необхідні роботи від проекту до монтажу та пусконаладки.

Індивідуальна конфігурація лінії переробки для вашого бізнесу.

Конфігурація лінії переробки розробляється повністю під ваші технологічні процеси і може передбачати її доповнення, розширення функціоналу та багато інших параметрів, що дає змогу при необхідності масштабувати чи доповнювати процеси вашого виробництва.
Лінія переробки може виконувати майже будь які завдання, такі як: мийка, нарізка, чищення, переробка продукції, сортування та фасування, пакування і багато інших процесів.
Для визначення ціни та конфігурації вашої лінії переробки, звертайтеся до спеціалістів нашої компанії, які враховуючи всі технологічні процеси нададуть вам інформацію по рішеннях для вашого виробництва.

Гидрокулер

Устаткування для охолодження фруктів та овочів

Обладнання для охолодження фруктів та овочів включає в себе різноманітні технічні рішення, які дозволяють забезпечити оптимальні умови для зберігання та транспортування фруктів та овочів, зберігаючи їхню свіжість та якість.

Серед рішень для охолодження фруктів та овочів, зазвичай використовується: Гідро охолодження; Повітряне охолодження; Вакуумне охолодження.

Лінії для мийки овочів та фруктів.

Лінії мийки овочів та фруктів розробляються індивідуально під ваш технологічний процес. Концепція буде залежати від потреб вашого виробництва.

≫ Барботажна мийна машина
≫ Щіткова мийна машина
≫ Вібраційні конвеєрні мийки
≫ Мийки барабанного типу
≫ Флотаційна мийна машина
≫ Лопатеві мийні машини

Линии подсушки овощей и фруктов после мойки

Обладнання для видалення вологи (підсушка овочів та фруктів)

Лінії обсушування після миття овочів та фруктів призначені для швидкісного видалення поверхневої вологи з вимитих овочів та фруктів. Конфігурація обладнання підбирається під ваші технологічні процеси та ти продукту і може бути оснащена додатковими конфігураціями.

≫ Вібраційне видалення води
≫ Автоматична центрифуга
≫ Сушіння роликове (фетрове сушіння)
≫ Повітряне сушіння

Видалення плодоніжок та кісточок

Видалення плодоніжок та кісточок з ягід є важливим етапом в переробці сировини для отримання готового продукту, що готовий до використання або виробництва з ягоди інших продуктів. Для цього використовуються спеціалізовані машини.

≫ Машини для видалення плодоніжок
≫ Машини для видалення кісточок
≫ Камери пневматичного тиску

Оборудование для удаление плодоножек и косточки ягоды - Обладнання для видалення плодоніжок та кісточок
Шоковая заморозка ягоды - Промышленное и коммерческое оборудование

Шокова заморозка овочів та фруктів

Шокова заморозка – це метод швидкого заморожування овочів та фруктів, який дозволяє зберегти їхню природну свіжість та смак, уникнути утворення великих кристалів льоду і забезпечити якісне заморожування в короткий термін.

Ми пропонуємо всі варіанти обладнання для шокового заморожування овочів та фруктів, серед них – флюїдизаційна шокова заморозка, спіральний конвеєр, камера шокової заморозки, та камера тунельного типу і акустична шокова заморозка.

Лінії чищення овочів та фруктів.

Ми пропонуємо промислові очищаючі машини для різних овочів та фруктів. Обладнання використовується для чищення картоплі, моркви, буряків, капусти, ріпи та інших бульбоплодів або коренеплодів, в тому числі пропонуємо обладнання і для деяких фруктів.

≫ Машина абразивного очищення
≫ Ножове чищення овочів
≫ Апарат паротермічний (очищення паром)
≫ Щіткова машина для чистки овочів

Лінії калібрування та сортування заморожених овочів, фруктів і ягід.

Лінія призначені для сортування та калібрування заморожених овочів, фруктів та ягоди. Лінії забезпечують сортування продуктів по вазі, кількості, розміру для подальшого транспортування до блоку пакування.

≫ Калібратор роторний
≫ Вібраційний калібратор
≫ Калібратор стрічковий
≫ Оптичний сортувальник

Лінії калібрування та сортування свіжих овочів та фруктів.

Ми пропонуємо промислові очищаючі машини для різних овочів та фруктів. Обладнання використовується для чищення картоплі, моркви, буряків, капусти, ріпи та інших бульбоплодів або коренеплодів та фруктів.

≫ Калібратор роторний
≫ Вібраційний калібратор
≫ Калібратор стрічковий
≫ Калібратор роликовий
≫ Ремінний калібратор
≫ Тросиковий калібратор
≫ Оптичний сортувальник

Промислова нарізка овочів та фруктів.

Машини призначені для автоматичного нарізання овочів та фруктів на різні форми та розміри. Тип обладнання та його конфігурація підбирається індивідуально під ваш продукт та технологічний процесс.

≫ Машина для нарізання овочів та фруктів
≫ Машина для нарізки зі стрічковою пилкою
≫ Ультразвукова машина для нарізання

Сушіння овочів та фруктів.

Комплектація та характеристики обладнання для промислової сушки овочів та фруктів залежить від продукту та технологічного процесу.

≫ Вакуумне сушіння фруктів
≫ Ліофілізаційне сушіння (сублімація)
≫ Стрічкові лінії сушки
≫ Інфрачервоні конвеєрні лінії
≫ Промислові сушильні камери

Лінії пакування для харчової промисловості.

Наша компанія надає індивідуальні послуги з розробки та впровадженню систем та ліній пакування для харчової промисловості, починаючи від звичайної лінії пакування і завершуючи комплексними рішеннями.

≫ Пакувальні лінії (сітка, мішок, кошик)
≫ Термоформувальні вакуумні лінії

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути