Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Системи утилізації та рекуперації тепла

Холодильне обладнання може стати додатковим джерелом тепла для опалення та гарячого водопостачання. Завдяки системам рекуперації тепла витрати на опалення та гарячу воду можна зменшити принаймні на 40-50%. Обладнання для рекуперації тепла з холодильних установок дозволяє використовувати теплову енергію, що виходить, для інших цілей, не збільшуючи споживання електроенергії.

Принцип роботи та види систем рекуперації тепла

≫ Використання перегріву від стисненого компресором газу.
Цей метод вимагає додаткового теплообмінника в холодильному контурі. Він дозволяє використовувати до 20% тепла, яке випускається холодильником. З використанням перегрітого стисненого газу можна нагріти повітря або воду до 80-90°C. 

≫ Утилізація тепла під час конденсації холодоагенту.
Цей метод дозволяє вилучати значно більше теплової енергії. Однак це тепло має низьку потужність, тому можна лише підігрівати повітря або воду до 30°C.

У простішому виконанні системи рекуперації тепла застосовується два конденсатори з ручним перемиканням. Один з них використовується в теплу пору року, а другий – взимку. У більш складних варіантах застосовується автоматика та один конденсатор з каналами відведення тепла, які можуть спрямовуватися до рекуператора або назовні.

Компанія BMSERVICE впровадила інноваційне рішення – систему рекуперації та утилізації тепла з використанням транскритичного циклу на вуглекислому газі. Рекуператори CO2 цієї системи дозволяють нагрівати воду до високих температур (понад 80°C) і використовувати її для опалення, гарячого водопостачання або в технологічних процесах.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Утилізація та рекуперація тепла у промисловості – від проєкту до віддаленого контролю

Ми пропонуємо комплексну послугу під ключ, яка дозволяє включити планування системи рекуперації тепла ще на етапі проєкту. Завдяки нашому досвіду та інжиніринговим навичкам ви зможете ефективно заощадити як на енергоресурсах, так і на витратах на покупку та установку холодильного обладнання.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Развернуть