Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лінії чищення овочів та фруктів

Ми пропонуємо промислові очищаючі машини для різних овочів та фруктів. Обладнання використовується для чищення картоплі, моркви, буряків, капусти, ріпи та інших бульбоплодів або коренеплодів, в тому числі пропонуємо обладнання і для деяких фруктів.

Машина абразивного очищення

Ножове чищення овочів

Апарат паротермічний (очищення паром)

Щіткова машина для чистки овочів

Машина абразивного очищення

Вимита та відкалібрована за розміром картопля автоматично подається в очищувач на транспортері. Карборундовий  (абразивний) очисник оснащений великою вхідною лійкою, гвинтовим шнеком і валиками, що очищають, які при необхідності можна швидко демонтувати для оперативної заміни.

Валики оснащені жорстким карборундовим покриттям, специфіка нанесення якого адаптована до продукту, що очищається (рекомендовані типи абразивної зернистості – великі, середні, дрібні).

Час утримання продукту в очищувачі контролюється швидкістю обертання гвинтового шнека та швидкістю обертання абразивних валиків. Над продуктом встановлені розпилювачі води для додаткового очищення. 

Ножове чищення овочів

Ножове чищення підходить для картоплі та інших овочів. Ножове чищення легко видаляє «очі», паршу, дрібні пошкодження картоплі та інших овочів, надаючи продукту товарний вигляд.

Однією з головних переваг даної машини є те, що форма очищеного готового продукту буде подібна до початкової форми продукту, тобто відсоток відходів не залежить від форми. Машина для ножового чищення підбирається відповідно до продукту та технологічного процессу.

Також плюсом ножового чищення є відсутність биття продукту всередині барабана, що позитивно відображається на зовнішньому вигляді продукту та його термінах зберігання.

Апарат паротермічний (очищення паром)

Апарат для паротермічного очищення коренеплодів призначений для очищення коренеплодів від шкірки насиченою водяною парою. Підходить для буряків, моркви, картоплі та інших овочів.
Метод очищення – паротермічний (шкірка обварюється і легко відстає від овочів)
Головна перевага – відсоток відходів менший, ніж при абразивному методі очищення
Апарат складається з гвинтових конвеєрів (дозувального та розвантажувального), станини, резервуару, електрообладнання, комунікацій для пари, води, повітря.

Коренеплоди безперервно подаються в бункер гвинтового конвеєра, після його заповнення включається привід, забезпечуючи дозовану подачу коренеплодів у внутрішню порожнину резервуара. 

Щіткова машина для чистки овочів

Ротаційна щіткова полірувальна машина складається з щіткових валків, що утворюють довгий барабан. Барабан і валки обертаються окремо і мають незалежні регулятори швидкості.

Барабан здатний працювати в двох напрямках і має розпилювальну трубу всередині барабана. Напрямок розпилення може бути змінено в залежності від заповнення і напрямку обертання барабана. Час утримування в машині  контролюється за допомогою регульованого поворотного клапана на кінці барабана.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання овочів та фруктів:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону