Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Термоформувальні вакуумні лінії

Автоматична вакуумна термоформувальна лінія призначена для швидкого пакування продукції в лотки (як м’які, так і жорсткі), які формуються з плівки безпосередньо на даній машині та запаюються за технологією вакуум/газ.

Застосування термоформувальної лінії пакування

Термоформувальна лінія ідеально підходить для пакування різної харчової продукції, такої як м’ясо та м’ясна продукція, морепродукти, рибна продукція, сири, напівфабрикати, овочі та фрукти. Пакування реалізується у вакуумну упаковку, упаковку наповнену газом або у скін-упаковку (плівка повторює контур продукту).

Термоформувальна лінія автоматично формує упаковку, створює вакуум або наповнює упаковку газом, запаює упаковку. Пресформа розраховується індивідуально під кожну упаковку, машина може експлуатуватися у виробничій лінії спільно з іншим обладнанням, наприклад датаром, фасувальним, дозуючим та етикетувальним обладнанням.

Переваги даного виду упаковки полягають у надійному захисті продукції від несприятливих факторів, що впливають. Завдяки такому типу пакування, продукція зберігає свій первісний вигляд, запах та смак на тривалий період.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Развернуть