Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Промислові ін’єктори для м’яса

Промисловий ін’єктор для м’яса призначений для обробки великих обсягів продукції. Використання такого обладнання значно прискорює процес виробництва.

Спеціальна комплектація дозволяє застосовувати техніку для шприцювання філе м’яса і м’яса з кістками. Ін’єктори посолу використовуються для ін’єкції свинини, яловичини, риби та птиці.

инъекторы для мяса

Обладнання для ін’єкції м’яса

Машини забезпечують швидке та якісне просочення сировини розсолом. Така процедура надає продукту не лише особливих смакових характеристик, але й робить його більш соковитим і ніжним. До того ж насичена рідина захищає м’ясо від впливу різноманітних бактерій.

Апарат оснащується комплектом голок, який може містити від 20 до 120 шт. Залежно від обсягу оброблюваних шматків і різновиду продукції вибирається тип і товщина голок. Вироби можуть мати отвори по всій площині або лише на кінчику. Конструкція їхнього кріплення також відіграє важливу роль. Завдяки допущеному люфту голка відхиляється убік, коли стикається з кісткою. У деяких пристроях передбачено систему захисту або аварійного вимкнення.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону