Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Машина для миття рибного філе

Система промивання ефективно змиває слиз, кров і бактерії з лосося і форелі перед обробкою. Завдяки високому тиску води філе ретельно промивається з двох сторін і зсередини.

 

Застосування машини для миття філе

Щоб досягти найвищого рівня гігієни, машину слід інтегрувати у виробничу лінію після очищення голови, а не раніше. Машина може поставлятися як окремий блок або як інтегрована частина конкретної виробничої лінії.

Обладнання для промивки філе може зменшувати кількість бактерій до 98%, таким чином покращуючи гігієну виробництва. Слиз слід видалити на початку процесу, щоб забезпечити низьку кількість бактерій у подальшому виробництві.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для рибопереробної промисловості:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону