Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Скороморозильні флюїдизаційні апарати тунельного типу

Флюїдизаційні машини тунельного типу – це високотехнологічна установка для швидкого і ефективного  заморожування різних видів продукції, яка використовує вібрацію та тиск повітря, що допомагає розділяти продукти без прилипання між собою.

Флюїдизаційний скороморозильний тунель використовує метод заморожування вертикальним потоком повітря, оскільки він забезпечує рівномірний розподіл повітряного потоку, що забезпечує більш рівномірну скоринку та заморожування. 

Флюидизационные скороморозильные аппараты

Флюїдизаційні машини тунельного типу – принцип процессу

Продукція завантажується на стрічковий конвеєр і потрапляє в зону заморожування, де високошвидкісні осьові вентилятори продувають повітря через випарник та безпосередньо продукт.

При виході з тунельної секції заморожений продукт плавно відділяється від конвеєрної стрічки і розділений між собою. 

Флюїдизаційний агрегат ефективний для заморожування морепродуктів, молюсків, креветок, овочів, фруктів та ягід.

Скороморозильні флюїдизаційні апарати мають 3 типи

Існує 3 основні типи псевдозрідження:

 • Циркуляційне псевдозрідження, псевдозрідження з нерухомим шаром. Циркуляційне псевдозрідження використовується для повного підйому продукту з шару під сильними потоками холодного повітря, і його зазвичай використовують у першій частині морозильної камери для заморожування скоринки, коли продукт ще теплий і вологий. 
 • Барботажне псевдозрідження є більш м’якою версією попереднього типу, і воно лише частково піднімає продукт (звідси назва напів псевдозрідженого шару) – зазвичай використовується на другому шарі, вже заморожений продукт діє як кипляча рідина. 
 • Псевдозрідження з нерухомим шаром – використовується для остаточного заморожування продукту в останній частині тунелю, продукт здебільшого лежить на шарі, також підходить для дуже крихких виробів. Звичайно, можуть бути варіації цих 3 типів.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Флюїдизаційні машини тунельного типу

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для шокової заморозки:

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону

  Розгорнути