Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Системи класифікації туш худоби

Полуавтоматичні та повністю автоматизовані системи зважування та класифікації туш худоби – це технологічне рішення, призначене для класифікації туш за їх якістю та характеристиками. 

Ця система може включати різні комбінації систем та технологій, таких як: зважування, сканування для виявлення недоліків та класифікації та сканування об’єму. Наприклад, технологія візуалізації може аналізувати дані за допомогою штучного інтелекту для точної та ефективної класифікації туш.

Класифікації туш худоби в харчовій промисловості

Прийняті у світі системи класифікації забійних тварин та м’ясних туш різноманітні та суттєво різняться. Вони засновані на диференційованому підході та враховують такі показники, як стать і вік тварини, жива маса і вгодованість, вихід м’яса на кістках, конфігурація туші, товщина шпику, площа «м’язового вічка», обхват грудної частини, вихід м’яса – м’якоті, довжина туші та окремих її частин, колір жирової та м’язової тканин та ін.

Системи класифікації туші необхідні для різних цілей м’ясопереробки, таких як ефективне подальше різання з мінімізацією відходів, оцінка якості продукту та її ціни, отримання незалежної оцінки якості продукту. Для класифікації туш використовуються як ручні пристрої так і автоматичні лінії класифікації туш худоби з її подальшим сортуванням.

Технологія класифікації туш худоби

Для оцінки без пошкодження поверхні використовують різні прилади на основі ультразвукового сканування або реєстрації та обробки відео. Перевага таких приладів полягає в тому, що вони не викликають пошкодження м’язової тканини, забезпечують гігієнічний спосіб роботи та об’єктивність виміру.

 

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону