Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лінії пакування м’яса та м’ясних напівфабрикатів

Пакувальне обладнання для харчової промисловості включає складні системи, які працюють в автоматичному та напівавтоматичному режимі. Такі пристрої полегшують процес підготовки товару до реалізації. 

Наша компанія пропонує як окремі машини для пакування, так і комплексні рішення з сортування, фасування, зважування та пакування, включаючи металодетектори та лінії контролю якості.

Линия упаковки мяса и рыбы

Термоформер для пакування риби

Вакуумні термоформувальні пакувальні машини створюють вакуумне середовище всередині упаковки, що допомагає продовжити термін зберігання свіжих продуктів за рахунок зниження рівня кисню та пригнічення бактерій. Ці машини зазвичай широко використовуються у харчовій промисловості.

Автоматична вакуумна термоформувальна система практично повністю виключає ручну обробку з процесу пакування, що значно зменшує вашу залежність від ручної праці, роблячи ваш виробничий процес більш безпечним і надійним.

Автоматичні трейсиллери

Лінія зварювання лотків призначена для упаковки великого обсягу продукції в лотки з вакуумом або газовим середовищем. Застосовується для пакування продуктів харчування, м’ясних продуктів, морепродуктів, яєць, фруктів та овочів, солоних огірків, охолоджуючого м’яса та іншої харчової продукції.

Автоматична лінія упаковки призначена для пакування харчових продуктів у середовищі нейтральних газів (модифікованої атмосфери) або у вакуумі в попередньо виготовлений полімерний контейнер. Розміщення контейнерів з продуктом на транспортер, що подає, здійснюється вручну або автоматично. Далі контейнер надходить у вакуумну камеру, де відбувається процес відкачування повітря (створення вакууму) та наповнення контейнера сумішшю газів.

Машина для зважування та етикетування

Машина для зважування та етикетування – це високошвидкісна схвалена машина для маркування цін, яка наносить друковані самоклеючі етикетки з інформацією про вагу або фіксовану вагу на упаковані харчові продукти.

Етикетки можна наносити на будь-яку поверхню виробу. Машина може передбачати можливість друку різних форматів штрих-кодів, а також фіксувати і друкувати такі дані як: дані зважування, дати та час, і всю відповідну інформацію про продукт як однією так і кількома мовами.

Металодетектори

Харчові металодетектори – це спеціалізовані пристрої, які використовуються у харчовій промисловості для виявлення та видалення металевих домішок у харчових продуктах. Вони використовують передові технології для виявлення присутності металевих сторонніх тіл та підвищення безпеки харчових продуктів.

Важливим параметром для такого обладнання є чутливість металошукача, тобто його здатність виявляти навіть дрібні частинки металу в продукті. Чим вище чутливість, тим краще він виявляє навіть невеликі металеві фрагменти. Точність також важлива для зменшення кількості помилкових тривог і забезпечення надійних результатів.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону