Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Інноваційні технології від WACHTEL

Завдяки інноваційним технологіям WACHTEL ви заощаджуєте час, а також можете покращити асортимент продукції та заощадити енергію.

Дозвольте технологіям «Made by WACHTEL» переконати вас. Команда компанії WACHTEL постійно наполегливо працює над оновленням засобів керування, враховуючи всі потреби клієнтів та особливості технологічних процесів при виробництві.

 

WACHTEL - Рішення для пекарень
WACHTEL - Рішення для пекарень

ІННОВАЦІЙНЕ ДОВГОСТРОКОВЕ КЕРУВАННЯ ПРОЦЕСАМИ

COOL RISING ® і COOL RISING PLUS — це процеси, розроблені WACHTEL, які можна адаптувати до ваших потреб, продуктів і процесів.

Це технологічне рішення, котре автоматизує процеси заморозки, зберігання та ферментації, програмне забезпечення налаштовується під ваші цілі та завдання, заощаджуючи час та витрати на електроенергію.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ПОТОКА ПОВІТРЯ

Складні системи «Made by WACHTEL» – це системи повітряного потоку які надійно захищають ваші товари від нагрівання під час розморожування та запобігають лущенню та висиханню шматків тіста.

Технології розроблені для наступних рішень: DEWA для COPRO VA; DE для COPRO TL та GV; LWS для COSCHOCK SWIFT.

ОХОЛОДЖЕННЯ НА CO2 ВІД WACHTEL

CO2, або R744 відповідно до хімічної назви холодоагенту, є природним холодоагентом. Він є компонентом повітря та (з GWP 1) має найнижчий потенціал глобального потепління з усіх холодоагентів. Технічно кажучи, він фактично кліматично нейтральний.

З точки зору енергетичних показників, в минулому, CO2 був гіршим, ніж інші холодоагенти. Але сьогодні технологія CO2 настільки просунута, що тепер абсолютно не поступається іншим холодоагентам.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону