Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Видалення плодоніжок та кісточок

Підбір та постачання обладнання для видалення плодоніжок та кісточок підбирається індивідуально під тип оброблюваної ягоди та з урахуванням технологічних процесів вашого виробництва.

≫ Машини для видалення плодоніжок
≫ Машини для видалення кісточок

Оборудование для удаление плодоножек и косточки ягоды - Обладнання для видалення плодоніжок та кісточок

Устаткування для видалення кісточок та плодоніжок

Одним із ключових етапів процесу переробки ягоди є видалення кісточок й плодоніжок. Вибір обладнання є важливим кроком на шляху до оптимізації виробничих процесів. Ці сучасні машини не тільки підвищують ефективність виробництва, а й забезпечують високу якість кінцевого продукту.

Машини для видалення плодоніжок

Ці сучасні пристрої розроблені для м’якого та ефективного видалення плодоніжок з ягоди. Вони оснащені спеціальними системами, які максимально зберігають цілісність та форму ягоди, мінімізуючи втрати корисної маси. Автоматизований процес усуває необхідність у ручній обробці, що підвищує продуктивність та економить час.

Машини для видалення кісточок

Це обладнання призначене для ретельного видалення кісточок з ягоди, такої як вишня, черешня та інші ягоди, забезпечуючи при цьому високий рівень збереження цінних частин плода. Технології, що використовуються, дозволяють ефективно звільняти ягоду від кісточок різних розмірів, зберігаючи при цьому її зовнішній вигляд і смакові якості.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону