Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Послуги для комерції та промисловості

Наша компанія пропонує велику кількість послуг для компаній і підприємств які пов’язані з різноманітними системами холодопостачання. Серед наших послуг ми пропонуємо постачання та сервісне обслуговування обладнання, енергоаудит підприємств, монтаж холодильного устаткування і його віддалений моніторинг, та інші послуги в сфері холодопостачання.

Наші послуги в сфері холодопостачання:

Энергоаудит промышленного предприятия

Енергоаудит підприємства

Енергоаудит проводиться для виміру ефективності систем холодопостачання. Це включає поглиблений технічний аудит систем охолодження, включаючи оцінки первинних і вторинних систем, у поєднанні з термографічним аналізом для виявлення витоків у холодильних та морозильних камерах та приміщеннях з холодопостачанням. 

Експерти нашої компанії проводять енергетичні оцінки промислових компаній та будь-яких об’єктів з наявною системою холодопостачання. Наша команда фахівців проведе енергоаудит та надасть варіанти вирішення технічних питань для оптимізації ефективності вашої системи холодопостачання.

Проектування систем холодопостачання

Наша компанія пропонує послуги з проектування систем холодопостачання для різних секторів комерційного та промислового бізнесу, будь то дата-центр, магазин, овоче та фруктосховище чи підприємства з переробки харчової продукції.

Наші інженери здійснюють роботи з урахуванням всіх технічних вимог та побажань клієнта, а також дотримуються норм та правил що до застосування обладнання. Ми маємо чималий досвід  у проектуванні та впровадженні систем холодопостачання як на території України, так і за її межами.

Проектування систем холодопостачання
монтаж холодильного обладнання

Монтаж промислових систем холодопостачання та холодильного обладнання

Ми пропонуємо послуги з постачання, монтажу, вводу в експлуатацію холодильного обладнання та систем холодопостачанян. Наша команда має великий досвід і знання, щоб гарантувати якісну роботу. Якщо вам потрібно встановити комплекс пристроїв та агрегатів для зберігання, охолодження та заморожування продукції, звертайтесь до нас і ми з радістю реалізуємо ваше замовлення.

Наша компанія надає послуги по монтажу такого обладнання як холодильні агрегати, повітроохолоджувачі, компресорні станції, конденсатори, щити керування, системи рекуперації тепла, централізовані системи холодопостачання, та багато іншого.

Системи утилізації та рекуперації тепла

Холодильне обладнання на вашому виробництві може стати вигідним джерелом тепла для опалення та гарячого водопостачання на вашому об’єкті. Система рекуперації тепла може зменшити ваші витрати на горячу воду і опалення на 40-50%.

Наша компанія пропонує інноваційне рішення – систему рекуперації та утилізації тепла з використанням транскритичного циклу на вуглекислому газі. Рекуператори CO2 цієї системи дозволяють нагрівати воду до високих температур (понад 80°C) і використовувати її для опалення, гарячого водопостачання або в технологічних процесах.

Віддалений моніторинг холодильного устаткування

Наша компанія має ряд рішень для великого та малого бізнесу з контролю та віддаленого моніторингу систем холодопостачання, та обладнання.

Серед наших рішень є варіант для невеликих систем холодопостачання та кондиціювання, до 15/30 одиниць, система для диспетчерського керування невеликими холодильними установками та системами кондиціювання повітря, що налічують до 50 блоків, та потужні системи диспетчерського керування від 100 до 300 одиниць

Сервісне обслуговування обладнання та систем з холодопостачання

Сервісне обслуговування холодильного обладнання та інших продуктів від нашої компанії включає в себе повний комплекс необхідних робіт. Серед наших сервісних послуг також є планові технічні роботи, які мають на меті не лише збільшити термін служби, але й знизити споживання електроенергії, основна мета такого обслуговування полягає у зменшенні аварійних відключень та енерговитрат.

Наші фахівці мають всі необхідні знання, навички та сертифікати, щоб якісно обслуговувати обладнання яке ми виробляємо та постачаємо.

Автоматизація і модернізація холодильного обладнання та систем холодопостачання

До даної послуги входять роботи направленні на зниження споживання електроенергії шляхом, роботи направленні на збільшення терміну служби обладнання, збір даних, обробка та реєстрація даних для подальшого аналізу та отримання статистики, зниження експлуатаційних витрат, а також впровадження системи холодопостачання на екологічному холодоагенті CO₂.

Ми надаємо послуги з автоматизації та модернізації у різних галузях промисловості, таких як сільське господарство, харчова промисловість, торгівля, а також у сфері обслуговування.

Обслуговування прецизійних систем кондиціювання

BMSERVICE забезпечує повний цикл гарантійного, післягарантійного та планового обслуговування прецизійних систем кондиціювання, а також монтаж, демонтаж та ремонт.

Кліматичні прецизійні системи, це складні кондиціонери, які необхідні для функціанування багатьох галузей, таких як лабораторії, дата-центри, торгівельні та розважальні комплекси, заводи і різні типи промислових об’єктів.

Обслуживание прецизионных систем кондиционирования

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Співпрацюючи з нами, ви можете скористатися професійно підготовленими проєктами, які дають низку переваг:

≫ кваліфікований вибір оптимального технологічного рішення;
≫ підвищення харчової безпеки;
≫ зниження втрат при зберіганні;
≫ підвищення конкурентоспроможності продукції;
≫ збільшення прибутковості;
≫ зниження енергетичних витрат на зберігання та переробку;
≫ надійність і довговічність холодильного обладнання.

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону