Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Лопатеві мийні машини

Лопатеві мийні машини є ванною всередині якої знаходяться лопаті при обертанні яких відбувається делікатне перемішування продукції і миття поверхневого забруднення. Для поліпшення якості очищення від бруду, що налип, в ємність може подаватися під тиском вода з бульбашками повітря.

≫ Барботажна мийна машина

≫ Щіткова мийна машина

≫ Вібраційні конвеєрні мийки

≫ Мийки барабанного типу

≫ Флотаційна мийна машина

Лопатева мийка

Зазвичай первинне миття коренеплодів здійснюється в лопатевих мийних машинах, які є сітчастою ванною. Усередині обертається вал із лопатями. Лопаті розташовані таким чином, що вони утворюють гвинтову лінію. З завантажувального лотка коренеплоди чи картопля потрапляють у перший відсік. Вал із лопатями перемішує продукцію у воді та транспортує її до другого відсіку. В другому відсіку, за рахунок тертя коренеплодів один об одного та лопаті, відбувається відділення землі. Сторонні домішки (земля, каміння, тощо) провалюються крізь отвори в піддон під барабаном, звідки періодично видаляються.

На виході з машини сировина, що обробляється, обполіскується чистою водою з душового пристрою. Основним недоліком цих машин є можливість механічного пошкодження сировини лопатями.

Лопатева мийка з дестонером

Пристрій призначений для миття коренеплодів (моркви, петрушки, пастернаку, картоплі, буряків та ін.). У лінії знаходиться перед щітковим очисником та паровим очисником.

Овочі подаються на схил завантаження, звідки гравітаційно потрапляють у барабан пристрою. У барабані залишаються камені, котрі далі прямують у жолоб. Продукт для миття надходить до напівкруглого жолоба, де миється та транспортується лопатями до розвантаження.

Забруднення (пісок та інші неплаваючі елементи) осідають на дно ємності та витягуються звідти ланцюговим скребковим транспортером.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону