Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Універсальні промислові коптильні

Конфігурація промислової коптильні пропонується в декількох варіантах – багатофункціональні та коптильні з поперечним потоком і установки з системою інтенсивного охолодження.

Конфігурація універсальної промислової коптильні пропонується в декількох варіантах:

Багатофункціональні – підходять для різних сфер застосування. Вони відрізняються високою продуктивністю та безкомпромісною якістю.

Універсальні установки з системою інтенсивного охолодження – особливість цього гібрида полягає в можливості реалізувати в єдиній установці всі термічні процеси, і зокрема інтенсивне охолодження. 

Універсальна установка з поперечним потоком – багатофункціональна, розроблена спеціально для горизонтально розміщених продуктів. Завдяки величезним резервам потужності з нею можна досягти таких показників продуктивності, які значно перевершують нормальні значення.

Багатофункціональні коптильні

Конструкція установок виконана у вигляді модульної системи із стандартних блоків. Такі компоненти, як система керування, димогенератор або система очищення, можуть розташовуватися відповідно до Ваших індивідуальних побажань або просторових умов.

Переваги: підвищений обсяг повітря; короткі, енергозберігаючі процеси; найвища рівномірність; високий обсяг завантаження; міцнозварені модулі камери; високоякісна сталь марки 1.4301; повна ізоляція мінеральними матеріалами; відсутність неізольованих частин корпусу; незначна ширина та висота модулів камери.

Універсальна коптильня з поперечним потоком

Можливості застосування простягаються від підрум’янювання, сушіння, гарячого та холодного копчення, варіння та обробки гарячим повітрям до запікання. Може поставлятися з відповідним спеціальним обладнанням для дозрівання, кліматичного копчення або високотемпературного запікання та охолодження приготовлених продуктів.

Переваги: горизонтальна течія повітряних потоків, оптимальна для «лежачих» продуктів; має до 120% більшу потужність у порівнянні зі звичайними системами; до 42 рівнів у завантажувальному візку; система поворотних клапанів для руху повітря зліва направо та навпаки; абсолютний рівномірний потік; щільний вплив на продукт; інтегроване відсікання крапель з повітряного потоку.

Універсальна коптильня з системою інтенсивного охолодження

Установка майже не обмежена у можливостях її застосування. Її можна застосовувати не тільки для традиційних завдань: розігріву, сушіння, копчення, варіння, запікання, обробки гарячим повітрям і т.д., але і для всіх процесів охолодження від безперервного та інтервального охолодження під душем (з дрібнодисперсним розпиленням або без) до повноцінного інтенсивного охолодження.

Переваги: забезпечує всі процеси в камері (нагрівання, сушіння, копчення, варіння, інтенсивне охолодження); найкращі мікробіологічні показники продукту; не потребує дорогої транспортної системи та інтенсивного обслуговування; не потребує відключення окремих технологічних зон, тому немає простоїв окремих частин камери; незначна займана площа

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону