Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Зберігання та шокове заморожування

Системи шокового заморожування та зберігання COSERV забезпечують зберігання повністю готових, сирих або свіжих хлібобулочних та кондитерських виробів, а в окремому «шоковому відсіку» COSERV E – реалізується шокове заморожування для максимально швидкого досягнення бажаної температури для зберігання чи упаковки продукції.

Системи шокового заморожування та зберігання COSERV

COSERV K для зберігання у замороженому вигляді

Для заморожування свіжих заготівель з тіста, тортів, пирогів та хлібобулочних виробів та їх тривалого зберігання.
За допомогою системи заморожування хлібобулочних виробів серії «К» можна встановити діапазон температур від -25 до -10 °C.

Найскладніші хлібобулочні та кондитерські вироби легко зберігати та заморожувати завдяки відносно високій вологості та низькій швидкості потоку холодного повітря.

Корпус виготовлений із нержавіючої сталі з ізоляцією по всьому периметру завтовшки 120 мм. Високопродуктивні агрегати можуть експлуатуватися за температури навколишнього середовища до 43 °C.

COSERV E – для глибокого та шокового заморожування

COSERV E відрізняється наявністю окремого блоку – «шоковий відсік», який дозволяє швидко заморозити продукти преміум-класу. Температурний діапазон камери від -35 до -5 °C. Корпус повністю виготовлений із нержавіючої сталі з ізоляцією по всьому периметру завтовшки 120 мм.

Ця серія має окремий відсік для зберігання, що робить її особливо ефективною та економічною у споживанні енергії.

За запитом відділення для зберігання може бути оснащене датчиком температури усередині продукту. Високопродуктивні агрегати можуть експлуатуватися за температури навколишнього середовища до 43 °C.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Зберігання та шокове заморожування COSERV

Ми спеціалізуємось на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень для пекарень та кондитерських

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону