Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Інноваційне довгострокове керування процесами

COOL RISING ® і COOL RISING PLUS — це процеси, розроблені WACHTEL, які можна адаптувати до ваших потреб, продуктів і процесів.

Інші технологічні рішення від WACHTEL

WACHTEL - Рішення для пекарень

Технології COOL RISING для автоматичного керування процессами в пекарні

Високі стандарти та гнучкість програмування забезпечують індивідуальне рішення для вашої компанії. У нас є рішення для кожного продукту та особливого запиту: COOL RISING ® і COOL RISING PLUS дозволяють здійснювати контрольовану ферментацію в охолодженому вигляді з мінімально можливою різницею температур.

Підготовлені тістові заготовки перекладають у камеру без проміжної ферментації. Там вони зберігаються до 48 годин (тривале зберігання). Після повільної ферментації, контрольованої комп’ютером, заготовки тіста можна вийняти із системи щонайменше на 15 годин, а потім випікати безпосередньо без визначення остаточного розстою.

З COOL RISING® і COOL RISING PLUS внутрішня температура тіста залишається в плюсовому діапазоні, що означає, що всі ароматоутворюючі ферменти та біологічні клітинні культури продовжують активно та контрольовано працювати. Це підвищує цінність та якість продукту, збільшуючи попит та водночас економить енергію.

 

COOL RISING®

Для системи обдуву DEWA. Закачування прісної води.

COOL RISING PLUS

Для системи обдуву LWS AUTO. Ультразвукове зволоження. Активне осушення.

Переваги технології COOL RISING®

Аромагід – управління смаком

COOL RISING ® і COOL RISING PLUS не вимагають тривалих фаз охолодження за низьких температур.

Зупинка процесу ферментації не ініціюється.

Це означає, що процеси ферментації, які створюють смак і аромат, не припиняються, а продовжуються контрольованим чином.

Працюйте ефективно

Порівняно з класичним керуванням тістом, ви економите 30–50% енергії, оскільки виключається енергозатратний фазовий перехід від рідкої води до льоду в заготовці тіста.

Охолодження і ферментація відбувається в одній камері, тому заготовки тіста не потрібно транспортувати від камери заморозки до камери зберігання заморожених продуктів.

Завдяки COOL RISING PLUS (для дощок, складених один на один), в одному місці можна зберігати вдвічі більше продуктів, а в закладі не потребує окремої шафи ферментації.

Контроль та якість

Особливістю COOL RISING ® і COOL RISING PLUS є повільне, поступове охолодження заготовок тіста, яке складається з 8 індивідуально контрольованих фаз.

Ідеальна взаємодія температури та вологості зупиняє рух вологи від м’якушки до поверхні та перешкоджає переходу вологи з тіста до найхолоднішої точки камери – випарника.

Тиск у тісті зростає повільно. Клейова структура менш навантажена. Вода тіста краще набухає. Випічка довше зберігає свіжість.

Постійна готовність до випічки

Ідеально розстійні, готові до випікання заготовки з тіста гарантують наявність свіжого та широкого асортименту хлібобулочних виробів протягом усього дня.

Гнучке реагування на коливання попиту є характерною рисою цієї технології. Час реагування та виконання замовлень у точках продажу скорочується – на радість ваших клієнтів та співробітників.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону