Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Холодильне обладнання для складів

Ми проектуємо та реалізуємо проєкти холодильних складів, ліній переробки та зберігання, склади з РГС для зберігання при потрібних умовах будь-яких продуктів: яблук, ягід, моркви та інших овочів, рибної та м’ясної продукції. Продукція зберігає початковий свіжий вигляд.

Овочесховища, фруктосховища, холодильні склади, лінії переробки, сортування та зберігання продукції

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості, включаючи овоче – та фруктосховища, м’ясо – та рибопереробні підприємства, молочні заводи, пекарні та кондитерські фабрики.

Холодильне обладнання для складів

Холодильне обладнання для складів фермерських господарств та аграрного бізнесу

Збережіть врожай, забезпечте безпеку продукції та збільште прибуток зі спеціально спроєктованими та розрахованими системами холодопостачання для агрокомплексів. Ми пропонуємо сучасні інженерні рішення для аграрного сектору.

Правильно спроектовані та реалізовані охолоджувальні установки забезпечують сільськогосподарському бізнесу зростання прибутків, збереження зібраного врожаю, безпеку готової продукції. Також це харчова безпека, особливо стосовно м’ясо-молочного та плодоовочевого напрямків.

 

Окрім комплексних послуг, ви можете отримати нашу допомогу на будь-якому етапі реалізації проєкту.

Для реалізації проєктів ми використовуємо обладнання та комплектуючі від відомих європейських та американських виробників, таких як Bitzer (Німеччина), Güntner (Німеччина), Danfoss (Данія), Carrier (США), Eliwell (Італія), Carel (Італія), ALFA (Швеція), Emerson (США), Thermofin (Німеччина), Schneider (Франція) та інших перевірених брендів. Ми надаємо пріоритет надійності та гарантуємо, що у вашій холодильній системі використовується лише високоякісне обладнання.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Холодильне обладнання на виробництві під ключ

Ми усвідомлюємо критичну важливість дотримання галузевих норм і стандартів при експлуатації складного холодильного обладнання на промислових підприємствах. Дотримання стандартів ДСТУ, а також вимог контролюючих органів має важливе значення для забезпечення промислової безпеки та безперебійної роботи вашого підприємства або лабораторії.

Співпрацюючи з нами, ви можете скористатися професійно підготовленими проєктами, які дають низку переваг:

≫ кваліфікований вибір оптимального технологічного рішення;
≫ підвищення харчової безпеки;
≫ зниження втрат при зберіганні;
≫ підвищення конкурентоспроможності продукції;
≫ збільшення прибутковості;
≫ зниження енергетичних витрат на зберігання та переробку;
≫ надійність і довговічність холодильного обладнання.

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути