Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Охолодження на CO2 від WACHTEL

Охолодження CO2: охолодження природним теплоносієм.

Відповідальність перед природою та суспільством є як ніколи важливою. Ми як і WACHTEL також прагнемо досягти цих цілей і прагнемо використовувати інноваційні технології природного охолодження, щоб захистити клімат.

Інші технологічні рішення від WACHTEL

Відповідно до цілей ЄС із захисту клімату, шкідливі для навколишнього середовища синтетичні холодоагенти (F-гази) поступово забороняються та замінюються альтернативними холодоагентами.

CO2, або R744 відповідно до хімічної назви холодоагенту, є природним холодоагентом. Він є компонентом повітря та (з GWP 1) має найнижчий потенціал глобального потепління з усіх холодоагентів. Технічно кажучи, він фактично кліматично нейтральний.

З точки зору енергетичних показників, CO2 був гіршим, ніж інші холодоагенти. Сьогодні технологія CO2 настільки просунута, що абсолютно не поступається іншим холодоагентам.

Системи охолодження WACHTEL також доступні на CO2, як екологічна альтернатива традиційним системам.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону