Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Промисловий холод

Ми пропонуємо повний комплекс рішень та послуг в галузі промислового холоду, починаючи від проектування та завершуючи реалізацією і сервісним обслуговуванням обладнання для шокової заморозки, камер зберігання, холодильних та морозильних сховищ, гідрокулерів та інших систем охолодження, а також системи холодопостачання на СО2.

Наша команда має великий досвід і знання, щоб гарантувати професійну і якісну роботу.

Шокова засорозка

Обладнання для шокової заморозки

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Промислове холодильне та морозильне обладнання

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості, включаючи овоче– та фруктосховища, м’ясо– та рибопереробні підприємства, молочні заводи, пекарні та кондитерські фабрики.

Завдяки власному виробництву та проєктно-конструкторському відділу ми пропонуємо комплексні рішення для зберігання та переробки харчових продуктів, пристосовані до унікальних вимог кожного підприємства.

Овочесховища та фруктосховища

Ми проектуємо та реалізуємо проєкти холодильних складів, ліній переробки та зберігання, склади з РГС для зберігання при потрібних умовах будь-яких продуктів: яблук, ягід, моркви та інших овочів, рибної та м’ясної продукції. Продукція зберігає початковий свіжий вигляд.

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості, включаючи овоче – та фруктосховища, м’ясо – та рибопереробні підприємства, молочні заводи, пекарні та кондитерські фабрики.

Гірокулери для охолодження плодоовочевої продукції

Для якісного зберігання плодоовочевої продукції необхідно попереднє її охолодження після збору, за мінімальний період часу. При інтенсивному попередньому охолодженні зберігається висока якість плодоовочевої продукції.

Також інтенсивне охолодження дозволяє досягти триваліших термінів зберігання, що є важливим за необхідності транспортування продукції кінцевому споживачеві на далекі відстані.

Гидрокулеры
Льдогенераторы

Льодогенератори для комерції та промисловості

Наша компанія постачає, монтує та обслуговує промислові та комерційні льодогенератори лускатого та гранульованого льоду для підприємств харчової промисловості, та льодогенератори кубикового, конусного і фігурного льоду для барів, кафе, та ресторанів.

За вашим бажанням льодогенератор може включати автоматичну систему самоочищення, а також працювати на екологічно чистому холодоагенті CO₂

Шафа шокової заморозки (шокфростер)

У наш час шафа шокової заморозки є одним із найкращих рішень для для професійної кухні та закладів харчування. Завдяки різкому зниженню температури та інтенсивному обдуву, забезпечується висока швидкість заморожування.

Шафа шокової заморозки призначена для швидкого заморожування продуктів харчування, що мають високу початкову температуру за короткий проміжок часу.

Шкаф шоковой заморозки - Шоковая заморозка

Системи холодопостачанян на СО2

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості, включаючи овоче– та фруктосховища, м’ясо– та рибопереробні підприємства, молочні заводи, пекарні та кондитерські фабрики.

Ми знаходимося в авангарді технологічного прогресу і вже досягли значних успіхів у впровадженні систем CO₂ на виробничих підприємствах. Ці системи забезпечують значну економію енергії, у деяких випадках досягаючи зниження енергоспоживання на 25-40%.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути