Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Обладнання та камери термообробки м’яса

Устаткування для термічної обробки м’яса: гарячого та холодного копчення, в’ялення, варіння.

Коптильні термокамери призначені для гарячого копчення та варіння всіх видів виробів, наприклад: м’яса, птиці, риби та морепродуктів, сиру, сосисок, ковбас. Термокамери включають як однокамерні для невеликих виробництв, так і багатокамерні для промислового застосування.

термическая обработка мяса

Типи обладнання для термічної обробки

Термокамери поділяються на варильні, обжарювальні, коптильні, кліматичні, охолоджувальні та універсальні. В одній камері можна поєднувати кілька процесів, наприклад варіння та копчення, сушіння та кліматизацію, холодне копчення та дозрівання.

Універсальні камери дозволяють здійснювати більшість теплових процесів. У таких камерах у діапазоні температур до 100 °С протягом одного технологічного циклу можна на вибір проводити обсмажування, сушіння, копчення, шпарку, душування та варіння гарячим повітрям, а також запікати продукцію при температурі 150 °С.

Термокамери конструюють за такими основними принципами: економічне витрачання енергії, підвищення пропускної спроможності за рахунок більш щільного розміщення продукції, максимальна точність напрямку повітряних потоків, точне регулювання температури та вологості, абсолютна надійність і зручність, викид газоподібних відходів в атмосферу, що не перевищує рівень, що допускається нормами.

Термокамери виготовляють із вуглецевої та нержавіючої сталі. Стіни, дах, підлога та двері мають хорошу теплоізоляцію, підлога – ухил для стоку води.

Всі камери оснащені системою припливно-витяжної вентиляції, здатної протягом 1 хвилини виконати десятикратну рециркуляцію всього об’єму повітря, що знаходиться в термокамері. Камери оснащуються мікропроцесорними блоками автоматичного керування та регулювання. Універсальні камери укомплектовуються димогенераторами, що виробляють дим з тирси або дрібної тріски в результаті їх тління. Димогенератори бувають вбудованими, що монтуються всередині дверей або збоку від неї, всередині камери, а також окремо стоять – збоку камери.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону