Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Щіткові мийні машини

Призначені для попереднього або остаточного миття коренеплодів (моркви, петрушки, пастернаку, картоплі, буряків та ін.)

Щіткова мийка для фруктів призначена для миття таких продуктів, як: фрукти, деякі ягоди, гриби та ін. Зазвичай використовується як другий етап миття відразу після водного або барботажного миття.

≫ Барботажна мийна машина

≫ Щіткова мийна машина

≫ Вібраційні конвеєрні мийки

≫ Мийки барабанного типу

≫ Флотаційна мийна машина

Щіткова барабанна мийка

Овочі подаються на похиле завантаження, звідки гравітаційно потрапляють у барабан пристрою. Овочі ополіскуються водою в барабані, а його обертання змушує сировину тертись один об одного і ретельно очищаються.

Процес додатково підтримують щітки, встановлені в половині робочої довжини барабана. Технічна вода очищається на дуговому ситі або опціонально на дуговому щілинному ситі.

Щіткова мийка для фруктів

Щіткове миття призначене для миття таких продуктів, як: полуниця, гриби та ін. Використовується як другий етап миття відразу після водного або барботажного миття.

Продукт рівномірно подається на перші щітки, які обертальними рухами переміщують продукт вздовж миття та ретельно очищають його. Щітки видаляють з вимитого виробу всі забруднення, що залишилися. Додатковою перевагою даної машини є робота води у замкнутому циклі. Останні форсунки мийки, з свіжою водою, постійно поповнюють її в циркуляцію.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону