Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Шокова заморозка овочів і фруктів

Наша компанія спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних рішень для охолодження та шокового заморожування овочів і фруктів різних.

Ми пропонуємо повний спектр рішень інтенсивного охолодження та шокової заморозки овочів і фруктів:

Флюидизационные скороморозильные аппараты

Устаткування для охолодження та шокового заморожування овочів та фруктів

Наша компанія пропонує повний спектр обладнання для швидкого, інтенсивного охолодження та шокового заморожування овочів та фруктів. 

Всі типи обладнання для шокового заморожування ми пропонуємо на екологічно чистому холодоагенті CO₂. Ці системи забезпечують значну економію енергії, деяких випадках досягаючи зниження енергоспоживання на 25-40%.

Камери інтенсивного охолодження

Камера інтенсивного охолодження – це холодильне обладнання, яке служить для забезпечення надшвидкого проходження критичного діапазону температур, що сприяє блокуванню розвитку шкідливої мікрофлори та, як наслідок, збільшенню терміну зберігання продукту. Основним завданням таких камер є зниження температури гарячого продукту від 70-80 °C до 6-8 °C, що доволі часто потребують на лінії переробки овочів та фруктів. 

Конструкція камер інтенсивного охолодження являє собою теплоізольовану камеру, в якій відбувається інтенсивне охолодження за допомогою високоінтенсивних повітряних потоків, за потреби камера може бути обладнана системою контролю вологи, що запобігає усушенню плодів. 

Камери шокової заморозки

Камери шокової заморозки призначені для шокового заморожування продукту на стелажах або візках, камери можуть бути змонтовані у вигляді тунелюі мати окремі двері для завантаження і вивантаження продукції.

Процес заморожування проводиться при низькій температурі (до -35 °С) протягом дуже короткого часу, зазвичай це від 15 до 90 хвилин, час залежить від продукту та його розміру. За необхідності, камеру можна оснастити системою контролю вологи, щоб уникнути усушки овочів та фруктів.

Спіральні скороморозильні апарати

Спіральні лінії шокової заморозки є компактним конвеєром, який виконаний у вигляді спіралі, таке рішення робить спіральну лінію шокової заморозки ідеальним рішенням для більшості підприємств з переробки овочів та фруктів.

Спіральний конвеєр шокової заморозки може бути встановлений на будь-якому етапі вашої лінії переробки.

Акустична заморозка AEF

Принцип акустичної камери заморозки полягає у поєднанні двох процесів, інтенсивного обдуву холодним повітрям, та впливу звукових хвиль на продукт, це відбувається протягом усього процесу заморозки. 

Звукові хвилі обираються в налаштуваннях пристрою, окремо до різних типів продуктів. Звукова хвиля впливає на мікрокристали льоду, які починають формуватися у продукті під час заморожування, ця хвиля ніби розбиває кристал, не дозволяючи йому збільшуватись і руйнувати тканини овочів та фруктів.

Технологія акустичного заморожування може бути застосована як у камерах шокового заморожування, так і в швидкоморозильних плиткових (пластинчастих) апаратах.

Ця інноваційна технологія може бути обладнана в камеру шокової заморозки, спіральний конвеєр, або в флюїдизаційний апарат шокової заморозки.

Флюїдизаційні машини тунельного типу

Флюїдизаційні конвеєри застосовують для заморожування сипучих, дрібних та подрібнених продуктів, порції яких слід заморожувати окремо один від одного, щоб уникнути злипання. Як приклад, такий тип шокової заморозки ідеально підходить для заморожування гороху, картопляної стружки, ягоди тощо. 

Продукти заморожуються у висхідному потоці холодного повітря, що подається через перфоровану стрічку. Швидкість повітряного потоку така, що продукти опиняються у зваженому стані, що і запобігає їх злипанню.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання овочів та фруктів:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути