Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Створення мікроклімату та дозрівання

Конфігурація промислової коптильні пропонується в чотирьох варіантах: попереднє дозрівання, копчення; дозрівання, сушіння, копчення; попереднє дозрівання, сушіння; дозрівання, сушка повітрям

Конфігурація універсальної промислової коптильні пропонується в декількох варіантах:

Попереднє дозрівання / копчення – кліматичні установки холодного копчення та переддозрівання з кондиціонуванням циркулюючого повітря працюють абсолютно незалежно від атмосферних впливів та з низькими витратами енергії. Залежно від технологічного процесу та стадії дозрівання установка може експлуатуватися з подачею свіжого повітря. Переваги полягають у постійній підтримці значень температури та вологості точно на заданому рівні. Установка може поєднуватися з усіма системами генерації диму (представлених на нашому сайті). Також в системах інтегрована повністю автоматизована система безрозбірного очищення.

Попереднє дозрівання/сушіння/копчення (двоканальна система) – двоканальні кліматичні системи дозрівання холодного диму працюють з циркуляційним кондиціонуванням повітря повністю незалежно від погоди та з низьким енергоспоживанням. Залежно від процесу та ступеня дозрівання система може працювати з подачею свіжого повітря. Перевагами системи, це завжди точні значення температури та вологості відповідно до заданих значень. Вертикальний і горизонтальний нагнітач повітря дозволяє поєднати обидва напрямки сушіння в одній системі. Це створює оптимізовані умови дозрівання та сушіння для коротких процесів з максимальною рівномірністю.

Попереднє дозрівання/сушіння – ці кліматичні установки для дозрівання кондиціонують повітря, що циркулює, і працюють абсолютно незалежно від атмосферних впливів і з низькою витратою енергії. Залежно від технологічного процесу стадії дозрівання установка може експлуатуватися з подачею свіжого повітря. Переваги цієї системи полягають у постійній підтримці значень температури та вологості точно на заданому рівні.

Дозрівання (Сушка повітрям) – кліматичні установки для дозрівання кондиціонують повітря, що циркулює, і працюють абсолютно незалежно від атмосферних впливів і з низькою витратою енергії. Залежно від технологічного процесу стадії дозрівання установка може експлуатуватися з подачею свіжого повітря. Переваги – постійна підтримка значень температури та вологості точно на заданому рівні.

Попереднє дозрівання та копчення

Кліматичні установки розроблені для всіх технологій дозрівання, сушіння та холодного копчення сирих ковбас та окісту, а також продуктів із середнім терміном зберігання. Інші можливості застосування – це повітряне сушіння та холодне копчення спеціальних м’ясних продуктів. Можливе постачання моделей для будь-якої бажаної кількості візків.

Переваги: комбінується з усіма системами димогенераторів (представлених на сайті); інтегрована, повністю автоматизована CIP-очищення; керована подача обсягу свіжого повітря; плавне регулювання числа обертів вентилятора; точні показники температури та вологості завдяки спеціальним датчикам; максимальна економія енергоресурсів завдяки точному клімату.

Попереднє дозрівання, сушіння та копчення

Кліматичні системи попереднього дозрівання, сушіння та холодного копчення. Інші сфери застосування – сушіння на повітрі та холодне копчення спеціальних м’ясних продуктів, таких як в’ялена яловичина, риба та вегетаріанські продукти. Вони доступні для будь-якої бажаної кількості камерних візків.

Переваги: може поєднуватися з усіма димогенераторами (представленими на сайті); інтегроване, повністю автоматизоване очищення; змінна пропускна здатність свіжого повітря; плавне регулювання швидкості вентилятора циркуляції повітря; точні значення температури та вологості завдяки точному контролю; вертикальний і горизонтальний нагнітач повітря дозволяє поєднати обидва напрямки сушіння в одній системі і таким чином гарантувати точне виробництво; відсутність неконтрольованого висихання товару в кінці.

Попереднє дозрівання та сушіння

Кліматичні установки дозрівання розроблені для всіх технологій сушіння та дозрівання сирих ковбас та стегенця, а також продуктів із середнім терміном зберігання. Інші можливості застосування – це повітряне сушіння спеціальних м’ясних продуктів, таких як в’ялена яловичина, риба та вегетаріанські продукти. Можливе постачання моделей для будь-якої бажаної кількості візків.

Переваги: керована подача обсягу свіжого повітря; плавне регулювання числа обертів вентилятора; точні показники температури та вологості завдяки спеціальним датчикам; повний контроль можливості утворення «сухого краю» продукту; максимальна економія енергоресурсів завдяки точному клімату.

Дозрівання (Сушка повітрям)

Кліматичні установки для дозрівання, сушіння та зберігання всіх сортів сирих ковбас та стегенця, а також продуктів із середнім терміном зберігання. Інші можливості застосування – це повітряне сушіння спеціальних м’ясних продуктів, таких як в’ялена яловичина, риба та вегетаріанські продукти. Можливе постачання моделей для будь-якої бажаної кількості візків.

Переваги: незалежність від зовнішніх погодних факторів; керована подача обсягу свіжого повітря; плавне регулювання числа обертів вентилятора; точні показники температури та вологості завдяки спеціальним датчикам; повний контроль можливості утворення «сухого краю» продукту; максимальна економія енергоресурсів завдяки точному клімату.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону