Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Машини для сортування риби

В машинах для сортування риби зазвичай використовують щілинний принцип сортування, який ґрунтується на пропорційній залежності між товщиною та довжиною риби.

Необхідний розмірний ряд можна отримати регулюванням величини зазору між валами.

 

Принцип роботи машини для сортування риби

При подачі риби вона потрапляє в положення вздовж осі сортувальних валів. Дрібна риба, залежно від обраного зазору, буде провалюватися в щілини і потрапляти на один з конвеєрів, що відводяться, більша риба просуватися на вихід і потрапляє на інший конвеєр.

Поділ може проводитись на кілька фракцій. Це залежить від вибраних зазорів і кількості лотків або конвеєрів відводу риби на інші машини для переробки чи пакування.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для рибопереробної промисловості:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону