Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Промислова нарізка овочів та фруктів

Машини призначені для автоматичного нарізання овочів та фруктів на різні форми та розміри, такі як часточки, скибочки, смужки або кубики. Вони можуть використовуватися для різних продуктів, від помідорів та огірків до яблук та цитрусових.

Тип обладнання та його конфігурація підбирається індивідуально під ваш продукт та технологічний процес.

Машина для нарізання овочів та фруктів

Машина для нарізки зі стрічковою пилкою

Ультразвукова машина для нарізання

Обладнання для нарізання

Це машини, здатні автоматично нарізати овочі та фрукти на рівномірні скибочки, часточки, смужки чи кубики. Вони можуть мати налаштування для певних розмірів нарізки.

Обладнання для шинковки

Шинковка може використовуватися для нарізки овочів і фруктів на тонкі або товсті скибочки. Вони часто використовуються для приготування салатів чи гарнірів.

Обладнання для нарізки кубиками

Машини призначені для нарізання овочів та фруктів на рівномірними кубики. Вони зазвичай використовуються для приготування закусок або інгредієнтів для страв.

Багатофункціональне обладнання

Це складніші пристрої, які можуть виконувати не тільки нарізку, але й інші операції, такі як нарізка, терка, мішання тощо. Вони надають більше можливостей для обробки різних продуктів.

Машина для нарізання овочів та фруктів

Даний тип обладнання призначений для нарізання свіжих овочів та фруктів скибками, кубиками, соломкою, для шинкування, а також для 3D нарізки.

Конфігурація обладнання підбирається відповідно до продукту та технологічного процесу вашого виробництва. Під різні технологічні процеси обладнання може бути оснащене лезом, дисковим лезом та іншими варіантами. Процес нарізання може бути сухим, або з застосуванням води.

Обладнання може постачатися як під конкретний продукт так і в багатофункціональній варіації, що дозволить проводити в одному пристрої нарізання різних овочів чи фруктів.

Машина для нарізки зі стрічковою пилкою

Цей тип обладнання використовується для нарізання заморожених та свіжих овочів. скибками, кубиками, соломкою, для шинкування, а також для 3D нарізки.

Залежно від розміру продукту, можна різати в один або декілька шматків одночасно. Стрічковий пилковий різник ефективно працює при різанні будь-якого замороженого чи свіжого продукту – овочів, м’яса або риби.

Деякі параметри навантажувача, такі як товщина та рух продукту вперед і назад, регулюються. Після вибору параметрів для нарізання, оператору залишається лише запустити программу.

Ультразвукова машина для нарізки

Пристрій знаходить застосування в промисловості з переробки фруктів та овочів для нарізки та порціонування фруктів та овочів. Він легко впорається з делікатними продуктами, такими як помідори, ягоди та листова зелень, зберігаючи їх форму та текстуру.

Ультразвуковий пристрій для нарізки харчових продуктів – це інноваційна технологія, яка здійснила революцію у харчовій промисловості. Завдяки ультразвуковому ріжучому механізму цей пристрій забезпечує точне та ефективне нарізування різних харчових продуктів.

Використовуючи високочастотні вібрації, він забезпечує чисті та точні розрізи, зводячи до мінімуму пошкодження продукту та забезпечуючи стабільну якість.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання овочів та фруктів:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути