Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Машини для миття риби

Зазвичай використовуються два типи обладнання – барабанна мийка та мийка-елеватор. Тип машини для миття обирається відповідно до типу риби та вашого технологічного процессу.

 

Барабанна мийна машина

Рибомийна машина, використовуючи обертовий барабан і водяні форсунки під тиском, дозволяє ефективно і безперервно мити рибу. Мийна машина для риби ідеально підходить для встановлення на лініях безперервної переробки.

Для миття продукту його завантажують у середину призми або в барабан, барабан виготовлено з перфорованого листового металу. Всередині барабана до нього приварений металевий гелікоїд, який при обертанні плавно і безперервно переміщує рибу вперед і безперервно повертає, щоб вода омила її з усіх боків.

Процес миття відбувається за рахунок подачі води під тиском, вона виходить із форсунок, встановлених у трубі, форсунки розташовані усередині барабана, завдяки чому машина ефективно промиває рибу протягом усієї подорожі всередині.

Мийна машина (Мийка-елеватор)

Продукт завантажується в резервуар, де циркулює велика кількість води для очищення, не впливаючи на її якість.

Щоб видалити накопичену рибу з буферної ємності з водою всередині, запускається двигун конвеєра екстракції продукту, який видаляє продукт зсередини ємності та передає його на наступну фазу процесу.

Кількість екстрагованого продукту регулюється регулюванням швидкості екстракційного конвеєра та послідовності зупинки/пуску. Ці параметри задаються на панелі керування.

Барботажна мийна машина

Для м’якого миття риби машину можна оснастити системою джакузі, яка дозволяє дуже м’яко та делікатно мити рибу. Для цього турбіна вдуває повітря в перфоровані труби, розташовані біля основи бака.

Повітря виходить через отвори, створюючи бульбашки, які перемішують воду. Продукт перемішується протягом усього часу, поки він залишається в резервуарі, тому він ефективно вимивається і не отримує пошкоджень.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для рибопереробної промисловості:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону