Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Холодильне устаткування

Наша компанія виробляє, постачає, монтує та обслуговує холодильне та теплове устаткування для комерції та промисловості. Завдяки власному проектному відділу ми розробляємо та реалізовуємо комплексні рішення для промислового кондиціонування, холодопостачання, рекуперації тепла, та теплопостачання для комерційних та промислових підприємств.

монтаж холодильного обладнання
Холодильные агрегаты, ККБ, чиллеры

Холодильні агрегати, ККБ, чилери

 • Агрегати холодильних камер – виносні холодильні установкі, що відрізняються потужністю і комплектацією, можуть бути як у корпусі, так і відкритого типу.
 • Агрегати центрального холодопостачання – холодильні установкі, до якої підключаються різні холодильні споживачі. Як правило, це багатокомпресорна станція з регульованою продуктивністю.
 • ККБ для вентиляції – компресорно-конденсаторний блок (ККБ) – це агрегат, що підключається до випарників систем вентиляції припливів і систем центрального кондиціонування.
 • Чилери – це установки з охолодження рідини, які використовуються в системах холодопостачання будівель, промислових установок та інших холодноспоживачів.

Промислові теплові насоси

Промисловий тепловий насос – це оптимальний вибір для тих, хто хоче забезпечити комфортний мікроклімат у виробничих та торгових приміщеннях. З його допомогою можна ефективно та економічно регулювати температуру, перекачуючи теплову енергію між різними середовищами.

Наша компанія виробляє та постачає теплові насоси потужністю від 50 до 250 кВт

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для переробки та зберігання харчової продукції:

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону

  Розгорнути