Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Шафи шокової заморозки (шокфростери)

Шафа шокової заморозки призначена для швидкого охолодження та заморожування продуктів харчування, напівфабрикатів, ягід, овочів та фруктів, м’яса та риби.

Ці пристрої для шокового заморожування, зазвичай займають невелику площу та мають чудові можливості. В залежності від потреб вашого бізнесу ми можемо запропонувати вам як маленький шокфростер, так і середню, або велику шафу шокової заморозки під різну кількість гастроємностей.

Шкаф шоковой заморозки - Шоковая заморозка

Шокфростери – інтенсивне охолодження та шокове заморожування

Шокфростери це по суті камера з інтенсивного охолодження, та шокової заморозки. Шафа шокової заморозки ідеально підходить для швидкого охолодження та/або заморожування гарячої їжі одразу з печі або духовки. Моделі шокового охолодження/заморожування шаф мають різну кількість попередньо встановлених програм, які забезпечують простоту використання установки.

Основні програми попередньо налаштовані для підтримки фіксованої кінцевої температури до відкриття шафи. Шафи шокової заморозки зазвичай працюють у наступних діапазонах температур – від +70 до +3 ° С (за 90 хвилин), та від +70 до -18 ° С за 240 хвилин. За потреби ми можемо запропонувати шокфростери з іншими температурними режимами.

Для промислових масштабів де шафа шокової заморозки з виносним холодом, ми пропонуємо систему охолодження на холодоагенті CO₂ (R744). Ці системи екологічні та забезпечують значну економію енергії, у деяких випадках досягаючи зниження енергоспоживання на 25-40%.

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Шафи шокової заморозки (шокфростери)

BMSERVICE спеціалізується на наданні ефективних та інноваційних холодильних рішень для різних секторів харчової промисловості.

Ми пропонуємо повний спектр рішень промислового холодопостачання:

    Замовити консультацію
    1. Ваше ім'я

    2. Email

    3. Номер телефону

    Розгорнути