Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Надійний постачальник рішень для комерційного та промислового ХОЛОДУ

Замовити консультацію

Димогенератори тління

Димогенератори тління, призначені для роботи з сухою буковою тріскою фракції 4-12 мм. Вони вирізняються дуже сильним ароматом. Завдяки високій щільності диму, якої можна досягти з цими димогенераторами, тривалість копчення буде відповідно коротшою, а вплив на продукт більш щадним.

Димогенератори тління – принцип роботи

Димогенератор тління для роботи з тріскою генерує дим шляхом автоматичного, контрольованого тління букової тріски або іншої деревини твердих порід з низьким вмістом смоли. Тріска тліє у сухому вигляді, таким чином, немає необхідності у зволоженні, як у випадку з димогенераторами, що працюють з тирсою. За допомогою системи керування установкою можна вибрати ступінь щільності диму (легкий, середній, інтенсивний).

Оснащення димогенератору тління

Усі димогенератори тління оснащені превентивною системою безпеки. Це означає, що система керування установкою постійно контролює всі параметри безпеки та ще до досягнення критичних значень вживає відповідних заходів для відновлення безпечного робочого стану. При цьому система управління установкою постійно інформує користувача про поточний стан.

Установка представлена у вигляді моделей різного розміру.

Переваги димогенераторів на тріску

 • Дуже насичений аромат диму та хороша здатність надавати колір
 • Висока щільність диму та короткий, делікатний технологічний цикл копчення
 • Превентивна система безпеки
 • Регулювання інтенсивності диму, низька витрата деревини
 • Простота у використанні та технічному обслуговуванні
 • Повністю автоматичне керування 

Ціна від виробника

Гарні ціни за добру якість

12 місяців гарантії

Сервіс по Україні

Інженерінг

Реалізація проектів під ключ

Власне виробництво

Виконання нестандартних замовлень

Наші проекти

Компанія BMSERVICE займається проектуванням, постачанням та монтажем промислового та комерційного холодильного обладнання в Україні з 2009 року.

Domino’s Pizza

Проект холодопостачання для Domino’s Pizza Холодильне обладнання для виробничого комплексу «Domino’s Pizza» ✓ Поставка та монтаж холодильної сателітної станції Profroid (Франція)✓ Монтаж камер: низько- та середньотемпературних,...

FORNETTI

Проект холодопостачання для FORNETTI Холодильне обладнання для виробництва «Fornetti» ✓ Монтаж камери шокової заморозки ✓ Виготовлення та встановлення холодильної станції на базі гвинтових компресорів Bitzer ✓ Конденсатор та...

Ми пропонуємо повний спектр рішень для промислового холодопостачання:

  Замовити консультацію
  1. Ваше ім'я

  2. Email

  3. Номер телефону